watchOS 5 wprowadzi opcję na którą czekam od 3 lat? polecane, ciekawostki watchOS 5, Apple Watch, Appe  W kodzie watchOS 4.3.1 beta 1 znaleziono bardzo ciekawe informacje, które ucieszą użytkowników Apple Watch. O co chodzi? watchOS4.3

watchOS 5 wprowadzi opcję na którą czekam od 3 lat?

W kodzie watchOS 4.3.1 beta 1 znaleziono bardzo ciekawe informacje, które ucieszą użytkowników Apple Watch. O co chodzi?

Jak podaje serwis 9to5mac najprawdopodobniej najnowsza wersja watchOS 5, która oficjalnie zostanie udostępniona jesienią tego roku będzie pozwalać deweloperom na tworzenie tarcz do Apple Watch!

watchOS 5 wprowadzi opcję na którą czekam od 3 lat? polecane, ciekawostki watchOS 5, Apple Watch, Appe  W kodzie watchOS 4.3.1 beta 1 znaleziono bardzo ciekawe informacje, które ucieszą użytkowników Apple Watch. O co chodzi? screen shot 2018 04 14 at 20 05 56

Do tej pory niestety nie było to możliwe. Premiera pierwszego Apple Watch odbyła się 3 lata temu, wiec czas najwyższy, aby gigant z Cupertino zezwolił zewnętrznym firmom na tworzenie tarcz do inteligentnego zegarka.

Podobna sytuacja miała miejsce z dodatkowymi klawiaturami dla iPhone i iPad. Funkcja ta została wprowadzona chyba w iOS 8, czyli dopiero 7 lat po premierze iPhone.

A jak Wam się to rozwiązanie podoba? Czekacie na tarcze firm trzecich?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top