watchOS 6

watchOS 6 zdradza nowe informacje o nadchodzącym Apple Watch

watchOS 6 jest obecnie w fazie testów, a dane w oprogramowaniu dla inteligentnych zegarków wskazują, że w tym roku pojawią się dwie nowe obudowy.

Jedną z nich będzie ceramiczna, o której zdążyliśmy już wspomnieć przy okazji raportu pana Kuo, a drugą będzie ta wykonana z tytanu. Warto dodać, że w przeszłości pojawił się Apple Watch z ceramiczną obudową, ale ta nie pojawiła się w Series 4.

Z drugiej strony tytan to zupełnie nowy materiał budulcowy dla zegarków z Cupertino.

watchOS 6 zdradza nowe informacje o nadchodzącym Apple Watch polecane, ciekawostki watchOS 6, Apple  watchOS 6 jest obecnie w fazie testów, a dane w oprogramowaniu dla inteligentnych zegarków wskazują, że w tym roku pojawią się dwie nowe obudowy. watchOS 6 650x325

Powyższe obrazki pokazują tył zegarka, który jest zazwyczaj widoczny podczas parowania z iPhone’em. Oba są związane z 44 mm modelem, ale iHelpBR znalazł podobne dla modelu z 40 mm kopertą. To znaczy, że nadchodzące modele mają takie same wymiary jak obecnie sprzedawany Series 4.

Ceramiczna obudowa pojawiła się razem z premierą Series 2 i wtedy była dostępna w białym kolorze, Series 3 również ją miał, choć kolor zmieniono na szary.

Wygląda na to, że ceramika wróci do łask, przynajmniej w przypadku Apple i ich inteligentnego zegarka. Do tej pory tytan został użyty wyłącznie w karcie Apple, ale zmierza również w kierunku zegarka.

Nie wiemy czy zegarek będzie dostępny z kopertą ze stali nierdzewnej, ale może tak być, żeby obniżyć jego koszta. Ceramika i tytan to dość drogie materiały i nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na zakup zegarka.

W tej chwili nie wiemy czy Series 5 będzie dużą zmianą względem Series 4. Być może Apple zastosuje jedynie nowe materiały i doda inne kolory obudowy, akurat na okres świąteczny.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry