watchOS 8.1 wprowadza zmianę, która nie spodoba się fanom dyktowania tekstu ciekawostki watchOS 8.1, co nowego w watchOS 8.1  W systemie watchOS 8.1 firma Apple wprowadziła niewielką zmianę, która może nie spodobać się tym, którzy wolą dyktować tekst niż pisać za pomocą funkcji Scribble. watchOS8

watchOS 8.1 wprowadza zmianę, która nie spodoba się fanom dyktowania tekstu

W systemie watchOS 8.1 firma Apple wprowadziła niewielką zmianę, która może nie spodobać się tym, którzy wolą dyktować tekst niż pisać za pomocą funkcji Scribble.

Począwszy od watchOS 8.1, domyślną metodą wpisywania tekstu w Apple Watch będzie Scribble, funkcja, która pozwala szybko pisać na ekranie urządzenia. Oznacza to, że aby podyktować tekst, konieczne będzie dodatkowe dotknięcie, aby wybrać odpowiednią ikonę mikrofonu. Wcześniej watchOS zapamiętywał ostatnio wybrane ustawienie, aby uniknąć niepotrzebnych kliknięć użytkownika.

watchOS 8.1 wprowadza zmianę, która nie spodoba się fanom dyktowania tekstu ciekawostki watchOS 8.1, co nowego w watchOS 8.1  W systemie watchOS 8.1 firma Apple wprowadziła niewielką zmianę, która może nie spodobać się tym, którzy wolą dyktować tekst niż pisać za pomocą funkcji Scribble. Scriblle

Niektórzy programiści uważali, że to błąd, ale Apple wyjaśniło, że od wersji systemu oznaczonego numerem 8.1 Scribble zawsze będzie domyślną metodą wprowadzania tekstu, niezależnie od tego, czy właściciel Apple Watch kiedykolwiek z niego korzystał.

W przeszłości Apple modyfikowało i wycofywało się ze swoich decyzji, które nie podobały się użytkownikom. Czy w tym przypadku będzie podobne? Co myślicie o tym rozwiązaniu?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry