wtachos8

watchOS 8 dostępny – co nowego?

Dziś wraz z iOS 15, iPadOS 15, tvOS 15 firma Apple udostępniona także nową wersję systemu dla zegarka Apple. Co zostało zmienione w watchOS 8?

Lista zmian w watchOS 8 nie jest tak pokaźna jak w iOS 15 i iPadOS 15.

Co nowego w watchOS 8

watchOS 8 dostępny - co nowego? ciekawostki zmiany w watchOS 8, watchOS 8, na jakich zegarkach watchOS 8, jak zainstalowac watchOS 8, jak uaktualnic apple watch, instrukcja instalacji watchos 8, co nowego w watchOS 8  Dziś wraz z iOS 15, iPadOS 15, tvOS 15 firma Apple udostępniona także nową wersję systemu dla zegarka Apple. Co zostało zmienione w watchOS 8? watchOS8 1

Po pierwsze, podczas monitorowania snu dodawany jest dedykowany pomiar oddechu, aby zapewnić użytkownikowi więcej szczegółów na temat jego kondycji fizycznej (częstości oddechów).

watchOS 8 dostępny - co nowego? ciekawostki zmiany w watchOS 8, watchOS 8, na jakich zegarkach watchOS 8, jak zainstalowac watchOS 8, jak uaktualnic apple watch, instrukcja instalacji watchos 8, co nowego w watchOS 8  Dziś wraz z iOS 15, iPadOS 15, tvOS 15 firma Apple udostępniona także nową wersję systemu dla zegarka Apple. Co zostało zmienione w watchOS 8? watchos 8 5 1536x864 1

Zegarki Apple z systemem watchOS 8 mogą monitorować dwa nowe sporty  i pozwolą użytkownikom łatwo zarządzać treningami za pomocą filtrów w aplikacji Fitness +, jeśli są dostępne. Będą integracje z playlistami ?treningowymi? Apple Music stworzonymi przez znanych artystów.

watchOS 8 dostępny - co nowego? ciekawostki zmiany w watchOS 8, watchOS 8, na jakich zegarkach watchOS 8, jak zainstalowac watchOS 8, jak uaktualnic apple watch, instrukcja instalacji watchos 8, co nowego w watchOS 8  Dziś wraz z iOS 15, iPadOS 15, tvOS 15 firma Apple udostępniona także nową wersję systemu dla zegarka Apple. Co zostało zmienione w watchOS 8? watchos 8 2 1536x864 1

Dostępne są również funkcje widoczne w iOS 15, takie jak obsługa kluczy i dokumentów tożsamości (w USA) oraz profile dedykowane funkcji Focus dla powiadomień.

Wśród najważniejszych innowacji wymieniamy obsługę nowej generacji tarcz fotograficznych. W rzeczywistości, modernizując obecną tarczę zegarka poświęconą zdjęciom, watchOS 8 pozwala w pełni dostosować tarcze za pomocą obrazów wybranych przez użytkownika oraz szeregu informacji i poziomów dla daty i godziny.

watchOS 8 dostępny - co nowego? ciekawostki zmiany w watchOS 8, watchOS 8, na jakich zegarkach watchOS 8, jak zainstalowac watchOS 8, jak uaktualnic apple watch, instrukcja instalacji watchos 8, co nowego w watchOS 8  Dziś wraz z iOS 15, iPadOS 15, tvOS 15 firma Apple udostępniona także nową wersję systemu dla zegarka Apple. Co zostało zmienione w watchOS 8? watchos 8 1 1536x864 1

Wreszcie pojawia się możliwość używania Apple Watch do znajdowania obiektów, tak jak ma to już miejsce na iPhonie za pośrednictwem aplikacji Lokalizator. Najnowsze udoskonalenia mówią o obecności aplikacji Kontakty, ciągłej obsłudze wielu aplikacji oraz funkcji Scribble do edycji i poprawiania dźwięku dyktowanego Apple Watch w odpowiedzi na wiadomości.

Jeśli nie wiesz jak zainstalować najnowszą wersję watchOS to zapraszamy do poniższego poradnika.

Aktualizacja już za chwilę pojawi się w aplikacji Watch na Waszych telefonach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top