applewatchultra 1

watchOS 9.2 wydłuża czas pracy baterii Apple Watch Ultra

Wczoraj firma Apple wydała aktualizację watchOS 9.2 dla Apple, która przyniosła sporo nowych funkcji. Jedna z nich jest szczególnie istotna.

Właściciele zegarka odkryli bardzo przydatną innowację w flagowym Apple Watch Ultra, o której Apple z jakiegoś powodu nie wspomniało w oficjalnej liście zmian.

watchOS 9.2 wydłuża czas pracy baterii Apple Watch Ultra ciekawostki watchOS 9.2, Apple Watch Ultra  Wczoraj firma Apple wydała aktualizację watchOS 9.2 dla Apple, która przyniosła sporo nowych funkcji. Jedna z nich jest szczególnie istotna. AppleWatch Ultra

Mowa o wydłużeniu czasu pracy na baterii w modelu Ultra. Według  użytkownika zegarka Jake’a Krolla, podczas korzystania z Apple Watch Ultra z trybem oszczędzania energii Low Power i śledzeniem treningów Multisport, zegarek z watchOS 9.2 może działać nieprzerwanie do 17 godzin.

Zauważmy, że Apple wcześniej obiecywało “do 12 godzin treningów na świeżym powietrzu z GPS” lub “do 10 godzin treningów na świeżym powietrzu z GPS i LTE”. Wraz z wydaniem watchOS 9.1 zegarek dostał ulepszony tryb oszczędzania energii, a watchOS 9.2 idzie o krok dalej.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top