wtachos9.4

watchOS 9.4 umożliwia usuwanie natywnych aplikacji z Apple Watch

watchOS 9.4 to najnowsza wersja systemu operacyjnego dla zegarków Apple Watch, która wprowadza wiele nowych funkcji i ciekawych ulepszeń.

Jedną z ważniejszych zmian w wydanym wczoraj systemie watchOS 9.4 jest możliwość usuwania wbudowanych aplikacji bezpośrednio z Apple Watch.

Do tej pory, aby usunąć aplikację z Apple Watcha, trzeba było usunąć ją także z połączonego zegarka iPhone’a. Jednak teraz dzięki wprowadzonej funkcji, możesz bezpośrednio usuwać wbudowane aplikacje z Apple Watcha, pozostawiając je nienaruszone na iPhone. Co ciekawe, firma Apple nie wspomniała o tej funkcji w uwagach do wydania aktualizacji, ale zaktualizowała dokument wsparcia dotyczący usuwania wbudowanych aplikacji na różnych urządzeniach.

Nowości w watchOS 9.4

watchOS 9.4 umożliwia usuwanie natywnych aplikacji z Apple Watch ciekawostki Znajdź moje, wbudowane aplikacje, watchos 9.4 update, watchos 9.4 features, watchos 9.4 beta, WatchOS, użytkownicy, usuwanie, ulepszenia, tętno, System operacyjny, preferencje, niezależność, iPhone, funkcjonalność., dokument wsparcia, apple watchos 9.4, Apple Watch, Aplikacje watchOS 9.4 to najnowsza wersja systemu operacyjnego dla zegarków Apple Watch, która wprowadza wiele nowych funkcji i ciekawych ulepszeń. AppleWatch

Według dokumentu, następujące aplikacje można usunąć z zegarka Apple Watch, jeśli używasz systemu watchOS 9.4 lub nowszego:

 • Activity
 • Depth
 • Emergency Siren
 • Find My
 • Heart Rate
 • Maps
 • Wallet
 • Workout
 • World Clock

Jednakże, Apple ostrzega użytkowników, że usuwanie wbudowanych aplikacji może wpłynąć na podstawową funkcjonalność urządzenia. Na przykład, usunięcie aplikacji Tętno spowoduje, że Apple Watch nie będzie mógł wysyłać powiadomień o wysokim tętnie, niskim tętnie, nieregularnym rytmie i sprawności kardio. Z kolei usunięcie aplikacji Znajdź moje może utrudnić lub uniemożliwić odnalezienie zagubionego zegarka.

Mimo to, możliwość usuwania wbudowanych aplikacji bezpośrednio z Apple Watcha jest ważnym krokiem w kierunku większej niezależności zegarka od połączonego z nim iPhone’a. Dzięki temu użytkownicy mogą dostosować swoje urządzenie do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Inną nowością w systemie o której należy wspomnieć jest zapobieganie przypadkowemu wyciszeniu alarmów podczas snu.

watchOS 9.4 umożliwia usuwanie natywnych aplikacji z Apple Watch ciekawostki Znajdź moje, wbudowane aplikacje, watchos 9.4 update, watchos 9.4 features, watchos 9.4 beta, WatchOS, użytkownicy, usuwanie, ulepszenia, tętno, System operacyjny, preferencje, niezależność, iPhone, funkcjonalność., dokument wsparcia, apple watchos 9.4, Apple Watch, Aplikacje watchOS 9.4 to najnowsza wersja systemu operacyjnego dla zegarków Apple Watch, która wprowadza wiele nowych funkcji i ciekawych ulepszeń. AppleWatch 2

Zgodnie z informacjami, które pojawiły się wraz z wydaniem aktualizacji, alarm ustawiony w trybie Sleep Focus nie będzie już wyciszany gestem „Cover to Mute”. Oznacza to, że jeśli użytkownik przypadkowo zakryje ekran zegarka Apple Watch dłonią na trzy sekundy podczas snu, alarm nie zostanie przypadkowo wyciszony. Inną nowością wprowadzoną w systemie watchOS 9.4 jest historia AFib.

Więcej na temat udostępnionych wczoraj systemów znajdziecie tradycyjnie poniżej.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top