watchos9 10

watchOS 9 dostępny! Przegląd nowości

watchOS 9 został właśnie oficjalnie udostępniony. Oto wszystkie nowości i zmiany jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu dla Apple Watch.

Dziś wraz z iOS 16, Apple udostępniło użytkownikom finalną wersję watchOS 9. System można zainstalować na następujących urządzeniach:

 • Apple Watch Series 4
 • Apple Watch Series 5
 • Apple Watch Series 6
 • Apple Watch SE
 • Apple Watch Series 7

Jeśli chodzi o nowości w nowej wersji watchOS to wygląda to nastepuąco.

watchOS 9 dostępny! Przegląd nowości ciekawostki watchos 9 przeglad nowosci, watchos 9 oficjlanie wydany, watchos 9 nowosci i zmiany, watchOS 9, jak zainstalowac watchos 9, finalna wersja watchos 9 udostepniona, co nowego w watchOS 9, co noawego w watchos 9 watchOS 9 został właśnie oficjalnie udostępniony. Oto wszystkie nowości i zmiany jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu dla Apple Watch. watchOS9 onetechpl

Po pierwsze, w nowym systemie watchOS do wyboru są cztery nowe tarcze zegarka, z których każda ma swój własny styl i przeznaczenie:

 • Astronomia
 • Kalendarz lunarny
 • Playtime
 • Metropolitan

watchOS 9 dostępny! Przegląd nowości ciekawostki watchos 9 przeglad nowosci, watchos 9 oficjlanie wydany, watchos 9 nowosci i zmiany, watchOS 9, jak zainstalowac watchos 9, finalna wersja watchos 9 udostepniona, co nowego w watchOS 9, co noawego w watchos 9 watchOS 9 został właśnie oficjalnie udostępniony. Oto wszystkie nowości i zmiany jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu dla Apple Watch. waytchos9 1

Aplikacja Podcasty umożliwia także wybieranie i odkrywanie nowych podcastów, a nie tylko odtwarzanie tych, które znajdują się w bibliotece lub które użytkownik już subskrybował.

watchOS 9 dostępny! Przegląd nowości ciekawostki watchos 9 przeglad nowosci, watchos 9 oficjlanie wydany, watchos 9 nowosci i zmiany, watchOS 9, jak zainstalowac watchos 9, finalna wersja watchos 9 udostepniona, co nowego w watchOS 9, co noawego w watchos 9 watchOS 9 został właśnie oficjalnie udostępniony. Oto wszystkie nowości i zmiany jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu dla Apple Watch. watcos9 2

Jeśli chodzi o aktywność fizyczną, oprócz pojawienia się aplikacji Aktywność w systemie iOS 16, w systemie watchOS 9 dostępne są nowe sposoby śledzenia dyscyplin sportowych, począwszy od biegania, dzięki nowym metrykom, które sprawiają, że treningi są o wiele bogatsze i bardziej świadome, co pomaga sportowcom poprawiać wyniki i oceniać ryzyko urazów. W aplikacji Training dostępne są także nowe sposoby wizualizacji danych. Istnieje również możliwość tworzenia planów treningowych z powtórzeniami, alarmami i przerwami dostosowanymi do potrzeb użytkownika.

watchOS 9 dostępny! Przegląd nowości ciekawostki watchos 9 przeglad nowosci, watchos 9 oficjlanie wydany, watchos 9 nowosci i zmiany, watchOS 9, jak zainstalowac watchos 9, finalna wersja watchos 9 udostepniona, co nowego w watchOS 9, co noawego w watchos 9 watchOS 9 został właśnie oficjalnie udostępniony. Oto wszystkie nowości i zmiany jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu dla Apple Watch. watchos9 3

Dzięki aplikacji Sleep Stages monitorowanie snu przez Apple staje się jeszcze lepsze i dostarcza użytkownikom więcej informacji o ich śnie, o różnych fazach odpoczynku (głęboki, faza rem, lekki sen itd.).

Dzięki tym informacjom system watchOS 9 pozwala użytkownikom dowiedzieć się więcej o ich stylu snu i ewentualnie podjąć działania naprawcze w przypadku wystąpienia problemów, które należy zgłosić lekarzowi.

watchOS 9 dostępny! Przegląd nowości ciekawostki watchos 9 przeglad nowosci, watchos 9 oficjlanie wydany, watchos 9 nowosci i zmiany, watchOS 9, jak zainstalowac watchos 9, finalna wersja watchos 9 udostepniona, co nowego w watchOS 9, co noawego w watchos 9 watchOS 9 został właśnie oficjalnie udostępniony. Oto wszystkie nowości i zmiany jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu dla Apple Watch. watchos9 4

Jeśli chodzi o monitorowanie pracy serca, dzięki systemowi watchOS 9 użytkownicy będą mogli wiedzieć, jak długo zegarek Apple Watch mierzy oznaki migotania przedsionków.

watchOS 9 dostępny! Przegląd nowości ciekawostki watchos 9 przeglad nowosci, watchos 9 oficjlanie wydany, watchos 9 nowosci i zmiany, watchOS 9, jak zainstalowac watchos 9, finalna wersja watchos 9 udostepniona, co nowego w watchOS 9, co noawego w watchos 9 watchOS 9 został właśnie oficjalnie udostępniony. Oto wszystkie nowości i zmiany jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu dla Apple Watch. watchos9 5

A skoro już mowa o zdrowiu – oto prawdziwy system przypominania o lekach, które należy zażyć w ciągu dnia. Jest to z czasem bardzo potrzebna funkcja. Apple Watch, podobnie jak iPhone, będzie także dostarczał informacji o interakcjach między przyjmowanymi lekami, w pełni dostępnych z poziomu aplikacji Zdrowie systemu iOS.

watchOS 9 dostępny! Przegląd nowości ciekawostki watchos 9 przeglad nowosci, watchos 9 oficjlanie wydany, watchos 9 nowosci i zmiany, watchOS 9, jak zainstalowac watchos 9, finalna wersja watchos 9 udostepniona, co nowego w watchOS 9, co noawego w watchos 9 watchOS 9 został właśnie oficjalnie udostępniony. Oto wszystkie nowości i zmiany jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu dla Apple Watch. wagtchos9 6

Poniżej dodajemy poradnik, instrukcję pokazującą co trzeba zrobić, aby zainstalować nowy watchOS na kompatybilnym z systemem zegarku Apple Watch.

Jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch

watchOS 9 dostępny! Przegląd nowości ciekawostki watchos 9 przeglad nowosci, watchos 9 oficjlanie wydany, watchos 9 nowosci i zmiany, watchOS 9, jak zainstalowac watchos 9, finalna wersja watchos 9 udostepniona, co nowego w watchOS 9, co noawego w watchos 9 watchOS 9 został właśnie oficjalnie udostępniony. Oto wszystkie nowości i zmiany jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu dla Apple Watch. AWseries7 1

Po zaktualizowaniu iPhone’a do systemu iOS  (jest to konieczne – jak przygotować iPhone do instalacji iOS 16 ) musisz naładować Apple Watch. Bateria zegarka musi mieć co najmniej 50%. Następnie upewnij się, że masz co najmniej 500 MB wolnego miejsca na Apple Watch.

Gdy wszystkie warunki są spełnione możesz otworzyć aplikację Watch na swoim iPhonie. W aplikacji Watch musisz przejść do menu „Ogólne”, a następnie otworzyć menu „Aktualizacja oprogramowania”, aby kontynuować aktualizację.

W tym momencie iPhone będzie szukał aktualizacji do watchOS 9 i poprosi o potwierdzenie pobrania i instalacji. Teraz już musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać na zakończenie procesu. Po ponownym uruchomieniu Apple Watch i zakończeniu aktualizacji możesz wreszcie cieszyć się wszystkimi wiadomościami o watchOS 9.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top