applewacth7 4

watchOS 9 – lista kompatybilnych modeli Apple Watch

watchOS 9 oficjalnie zostanie zaprezentowany za nieco ponad miesiąc, ale już dziś przedstawimy Wam listę kompatybilnych modeli Apple Watch.

W dzisiejszym artykule oprócz kompatybilności opiszemy również, czego oczekujemy od watchOS 9, o nowościach i zmianach jakie powinny się pojawić w najnowszej wersji systemu dla iZegarków firmy Apple.

Kiedy prezentacja systemu watchOS 9?

watchOS 9 - lista kompatybilnych modeli Apple Watch ciekawostki watchOS 9, nowosci w watchos 9, nowe funkcje w watchOS 9, co nowego w watchOS 9 watchOS 9 oficjalnie zostanie zaprezentowany za nieco ponad miesiąc, ale już dziś przedstawimy Wam listę kompatybilnych modeli Apple Watch. watchOS9 onetechpl

watchOS 9 zostanie oficjalnie zaprezentowany 6 czerwca, podczas WWDC 2022. Przemówienie będzie dostępne online, chociaż niektórzy studenci i programiści będą mogli osobiście uczestniczyć w wydarzeniu, które odbędzie się w Apple Park. Po prezentacji firma Apple wypuści watchOS 9 beta 1 i  będzie testować system operacyjny przez kilka miesięcy aż do oficjalnego wypuszczenia, które nastąpi we wrześniu, tak jak robiła to firma w ostatnich latach.

Lista kompatybilnych modeli Apple Watch

watchOS 9 - lista kompatybilnych modeli Apple Watch ciekawostki watchOS 9, nowosci w watchos 9, nowe funkcje w watchOS 9, co nowego w watchOS 9 watchOS 9 oficjalnie zostanie zaprezentowany za nieco ponad miesiąc, ale już dziś przedstawimy Wam listę kompatybilnych modeli Apple Watch. watchOS9 2

Jednym z największych pytań, jakie ludzie zadają każdego roku, jest to, czy Apple zakończy wsparcie dla dowolnego starszego modelu Apple Watch. watchOS 8 jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami, które były obsługiwane przez watchOS 7, chociaż ogranicza wiele funkcji. Najnowsze raporty wskazują, że Apple może w końcu zaprzestać sprzedaży Apple Watch Series 3, więc prawdopodobnie najnowszy system nie będzie już dostępny dla zegarków Serii 3.

Oto lista urządzeń, które powinny obsługiwać nowy system:

 • Apple Watch Series 7
 • Apple Watch Series 6
 • Zegarek Apple SE
 • Apple Watch Series 5
 • Apple Watch Series 4

Nowe funkcje w watchOS 9

watchOS 9 - lista kompatybilnych modeli Apple Watch ciekawostki watchOS 9, nowosci w watchos 9, nowe funkcje w watchOS 9, co nowego w watchOS 9 watchOS 9 oficjalnie zostanie zaprezentowany za nieco ponad miesiąc, ale już dziś przedstawimy Wam listę kompatybilnych modeli Apple Watch. wtachOS9 3

Chociaż niewiele wiadomo o watchOS 9, Mark Gurman z Bloomberg dostarcza pewnych informacji, czego się spodziewać. Oto niektóre z funkcji, które powinien zawierać nowy system:

 • Wykrywanie migotania przedsionków;
 • Tryb niskiego zużycia energii, który działa z aplikacjami i funkcjami;
 • Obsługa połączeń satelitarnych do wysyłania krótkich wiadomości tekstowych i powiadomień do służb ratunkowych SOS;
 • Nowa funkcja monitorowania snu;
 • Nowe funkcje śledzenia zdrowia i narkotyków w aplikacji Zdrowie;
 • Nowe ćwiczenia;
 • Nowe i przeprojektowane tarcze.

Gdy tylko nowy system zostanie zaprezentowany przedstawimy Wam oficjalną listę zmian i nowości.

A Ty na którą funkcję czekasz? Koniecznie daj znam znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top