watchos9 10

watchOS 9 oficjalnie zaprezentowany. Przegląd nowości!

watchOS 9 został właśnie oficjalnie zaprezentowany przez Apple. Oto wszystkie nowości i zmiany jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu dla Apple Watch.

Firma Apple zaprezentowała właśnie nowy system watchOS 9 podczas keynote otwierającego konferencję WWDC 2022. Pojawiło się wiele nowych funkcji, począwszy od tych poświęconych sportom, a skończywszy na nowych, konfigurowalnych tarczach.

watchOS 9 oficjalnie zaprezentowany. Przegląd nowości! ciekawostki watchos 9 przeglad nowosci, watchos 9 nowosci i zmiany, watchOS 9, co noawego w watchos 9 watchOS 9 został właśnie oficjalnie zaprezentowany przez Apple. Oto wszystkie nowości i zmiany jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu dla Apple Watch. watchos9 1

Po pierwsze, w nowym systemie watchOS do wyboru są cztery nowe tarcze zegarka, z których każda ma swój własny styl i przeznaczenie:

 • Astronomia
 • Kalendarz lunarny
 • Playtime
 • Metropolitan

watchOS 9 oficjalnie zaprezentowany. Przegląd nowości! ciekawostki watchos 9 przeglad nowosci, watchos 9 nowosci i zmiany, watchOS 9, co noawego w watchos 9 watchOS 9 został właśnie oficjalnie zaprezentowany przez Apple. Oto wszystkie nowości i zmiany jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu dla Apple Watch. waytchos9 1

Aplikacja Podcasty umożliwia także wybieranie i odkrywanie nowych podcastów, a nie tylko odtwarzanie tych, które znajdują się w bibliotece lub które użytkownik już subskrybował.

watchOS 9 oficjalnie zaprezentowany. Przegląd nowości! ciekawostki watchos 9 przeglad nowosci, watchos 9 nowosci i zmiany, watchOS 9, co noawego w watchos 9 watchOS 9 został właśnie oficjalnie zaprezentowany przez Apple. Oto wszystkie nowości i zmiany jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu dla Apple Watch. watcos9 2

Jeśli chodzi o aktywność fizyczną, oprócz pojawienia się aplikacji Aktywność w systemie iOS 16, w systemie watchOS 9 dostępne są nowe sposoby śledzenia dyscyplin sportowych, począwszy od biegania, dzięki nowym metrykom, które sprawiają, że treningi są o wiele bogatsze i bardziej świadome, co pomaga sportowcom poprawiać wyniki i oceniać ryzyko urazów. W aplikacji Training dostępne są także nowe sposoby wizualizacji danych. Istnieje również możliwość tworzenia planów treningowych z powtórzeniami, alarmami i przerwami dostosowanymi do potrzeb użytkownika.

watchOS 9 oficjalnie zaprezentowany. Przegląd nowości! ciekawostki watchos 9 przeglad nowosci, watchos 9 nowosci i zmiany, watchOS 9, co noawego w watchos 9 watchOS 9 został właśnie oficjalnie zaprezentowany przez Apple. Oto wszystkie nowości i zmiany jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu dla Apple Watch. watchos9 3

Dzięki aplikacji Sleep Stages monitorowanie snu przez Apple staje się jeszcze lepsze i dostarcza użytkownikom więcej informacji o ich śnie, o różnych fazach odpoczynku (głęboki, faza rem, lekki sen itd.).

Dzięki tym informacjom system watchOS 9 pozwala użytkownikom dowiedzieć się więcej o ich stylu snu i ewentualnie podjąć działania naprawcze w przypadku wystąpienia problemów, które należy zgłosić lekarzowi.

watchOS 9 oficjalnie zaprezentowany. Przegląd nowości! ciekawostki watchos 9 przeglad nowosci, watchos 9 nowosci i zmiany, watchOS 9, co noawego w watchos 9 watchOS 9 został właśnie oficjalnie zaprezentowany przez Apple. Oto wszystkie nowości i zmiany jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu dla Apple Watch. watchos9 4

Jeśli chodzi o monitorowanie pracy serca, dzięki systemowi watchOS 9 użytkownicy będą mogli wiedzieć, jak długo zegarek Apple Watch mierzy oznaki migotania przedsionków.

watchOS 9 oficjalnie zaprezentowany. Przegląd nowości! ciekawostki watchos 9 przeglad nowosci, watchos 9 nowosci i zmiany, watchOS 9, co noawego w watchos 9 watchOS 9 został właśnie oficjalnie zaprezentowany przez Apple. Oto wszystkie nowości i zmiany jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu dla Apple Watch. watchos9 5

A skoro już mowa o zdrowiu – oto prawdziwy system przypominania o lekach, które należy zażyć w ciągu dnia. Jest to z czasem bardzo potrzebna funkcja. Apple Watch, podobnie jak iPhone, będzie także dostarczał informacji o interakcjach między przyjmowanymi lekami, w pełni dostępnych z poziomu aplikacji Zdrowie systemu iOS.

watchOS 9 oficjalnie zaprezentowany. Przegląd nowości! ciekawostki watchos 9 przeglad nowosci, watchos 9 nowosci i zmiany, watchOS 9, co noawego w watchos 9 watchOS 9 został właśnie oficjalnie zaprezentowany przez Apple. Oto wszystkie nowości i zmiany jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu dla Apple Watch. wagtchos9 6

watchOS 9 zostanie oficjalnie wydany jesienią tego roku, ale już od dziś będzie dostępny w wersji beta – najpierw tylko dla deweloperów, a następnie dla publicznych testerów.

Więcej na temat nowości zapowiedzianych na WWDC 2022 znajdziecie poniżej.

Jeśli nie chcesz czekać do oficjalnego wydania nowych systemów, to możesz zainstalować wersję beta już teraz. Jak tego dokonać dowiesz się w tym wpisie – iOS 16 beta 1 – skąd pobrać i jak zainstalować? Jak przygotować się do aktualizacji? Tego dowiesz się klikając tutaj – Jak przygotować się do instalacji bety iOS 16, iPadOS 16 i macOS 13.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top