applewatch

WatchTube – darmowa apka do oglądania YouTube na Apple Watch

W App Store dostępna jest darmowa aplikacja WatchTube, która umożliwia oglądanie filmów z YouTube bezpośrednio na Apple Watch.

Do prawidłowego działania wymagany jest system watchOS 8 i iOS 13 lub nowszy. W aplikacji dostępne są cztery sekcje, podobnie jak w aplikacji mobilnej: Strona główna, Wyszukiwanie, Biblioteka i Ustawienia.

WatchTube - darmowa apka do oglądania YouTube na Apple Watch ciekawostki youtube na apple watch, WatchTube, jak ogladac youtube na apple watch, filmy na apple watch, darmowa aplikacja do youtube na apple watch, aplikacja do ogladania youtube na apple watch  W App Store dostępna jest darmowa aplikacja WatchTube, która umożliwia oglądanie filmów z YouTube bezpośrednio na Apple Watch. watchtube

Rekomendacje są pokazane na stronie głównej. Istnieje obsługa napisów, żądaną treść można wyszukiwać za pomocą klawiatury lub dyktowania. Użytkownicy mogą również udostępniać filmy za pomocą kodu QR.

Aplikacja obsługuje zmianę rozmiaru tekstu. Dźwięk jest przesyłany do AirPods lub przez wbudowane głośniki zegarka. Jest jednak jedno „ale” – nie możesz jeszcze połączyć się ze swoim kontem. Twórcy obiecują później dodać funkcję „Audio”, aby można było słuchać filmy w tle.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry