waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Dzięki umowie między firmami Apple i Waze użytkownicy mogą korzystać z obu usług w zintegrowany sposób.

Waze dodaje obsługę Apple Music ciekawostki waze, jak wlaczyc apple music.w waze, Apple music  Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji. AppleMusic

Oto, jak firma Waze opisuje tę współpracę:

Dzięki bezpośredniemu połączeniu między aplikacjami można teraz uzyskać dostęp do zawartości Apple Music bezpośrednio z aplikacji Waze Audio Player. Podczas nawigacji możesz słuchać ponad 90 milionów utworów, korzystać z dziesiątek tysięcy list odtwarzania, radia Apple Music i wielu innych funkcji. Cieszymy się, że możemy połączyć siły z Apple Music i udostępnić ich utwory abonentom podczas jazdy za pomocą aplikacji Waze na telefonie iPhone.

Oprócz usługi przesyłania strumieniowego Apple Music, Waze może łączyć się z Deezer, Spotify, NPR, iHeartRadio, Pandora, YouTube Music, Amazon Music i innymi.

Użytkownicy mogą korzystać ze zwykłych przycisków odtwarzacza wewnętrznego, losowo odtwarzać utwory i sprawdzać najnowsze albumy odtwarzane w Apple Music, bezpośrednio z aplikacji Waze.

Jak skonfigurować integrację aplikacji Apple Music i Waze?

Aby zintegrować te dwie usługi, należy wykonać następujące czynności:

  • Otwórz aplikację Waze i wybierz opcję “Moje Waze” u dołu po lewej stronie, a następnie wybierz ikonę u góry po lewej stronie, aby otworzyć ustawienia.
  • Przewiń w dół i wybierz opcję Odtwarzacz audio
  • Teraz wybierz usługę Apple Music, aby otworzyć uproszczone menu bezpośrednio w aplikacji Waze.

Jest to bardzo przydatna nowa funkcja dla tych, którzy używają aplikacji Waze (bezpłatnej w App Store) jako urządzenia nawigacyjnego w samochodzie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry