Wdgts 2 został zaktualizowany i całkowicie przeprojektowany ciekawostki Wdgts 2 na macos, Wdgts 2 download, Wdgts 2  Wdgts była jedną z pierwszych aplikacji, która w 2014 roku wprowadziła widżety do centrum powiadomień, dając użytkownikom łatwy dostęp do kalendarza, przelicznika walut, a nawet kalkulatora. wdgs2 1300x700

Wdgts 2 został zaktualizowany i całkowicie przeprojektowany

Wdgts była jedną z pierwszych aplikacji, która w 2014 roku wprowadziła widżety do centrum powiadomień, dając użytkownikom łatwy dostęp do kalendarza, przelicznika walut, a nawet kalkulatora.

Po siedmiu latach deweloper Tanmay Sonawane zaktualizował swoją aplikację oraz ją całkowicie przeprojektował. Możliwość umieszczania widżetów na ekranie głównym to tylko część tego, co oferuje Wdgts 2.

Oprócz kalkulatora i przelicznika walut (który teraz obejmuje również bitcoiny), użytkownicy znajdą również nowe funkcje, takie jak klipy do szybkiego zapisywania linków lub tekstu ze schowka oraz widżet wyświetlający zrobione tego dnia zdjęcia na lat.

Wdgts 2 został zaktualizowany i całkowicie przeprojektowany ciekawostki Wdgts 2 na macos, Wdgts 2 download, Wdgts 2  Wdgts była jedną z pierwszych aplikacji, która w 2014 roku wprowadziła widżety do centrum powiadomień, dając użytkownikom łatwy dostęp do kalendarza, przelicznika walut, a nawet kalkulatora. Wdgts 2 1

Po raz pierwszy narzędzie Wdgts jest teraz dostępne również dla użytkowników systemu macOS. Widżety aplikacji można dodawać do centrum powiadomień systemu, a nawet na pulpit.

Wersja aplikacji dla systemu macOS jest również zgodna z aplikacją Muzyka, dzięki czemu możesz zobaczyć odtwarzany utwór bez konieczności otwierania czegokolwiek. Wdgts 2 jest dostępny w App Store z dwoma widżetami, które możesz wypróbować za darmo. Aby odblokować wszystkie widżety, wymagana jest roczna subskrypcja.

Aplikację możecie pobrać klikające w ten link.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top