Krzysiek Borek10.02.2018
We wrześniu zobaczymy nowy Apple Pencil i tańszą wersję HomePod?

Sprzedaż inteligentnego głośnika HomePod właśnie się rozpoczęła, ale wygląda na to, że Apple może mieć w zanadrzu tańszy model. Oprócz niego może się też pojawić nowa wersja Apple Pencil przeznaczona nie tylko dla tabletów.

Jung Zhang sądzi, że Apple spokojnie sprzeda 10 milionów głośników w roku kalendarzowym, co przy popularyzacji tego typu urządzeń może zwiastować nowy i tańszy model. Ponadto Apple powinno dostarczyć do sklepów 6 milionów głośników.

Zhang nic nie wspomniał o funkcjach lub brakach tańszego głośnika względem obecnego, ale wydaje mi się, że synchronizacja z Siri zostanie zachowana, a różnicę poczujemy wyłącznie w kwestii gorszej jakości dźwięku podczas odsłuchu muzyki.

Warto nadmienić, że pan Zhang wspomniał również o kolejnym iPhonie SE i iPadzie Pro wyposażonym w aparat TrueDepth znany do tej pory wyłącznie z iPhone’a X. Być może nawet iPhone 8 Plus doczeka się nowego wariantu kolorystycznego i może nim być (PRODUCT) RED.

Na koniec pojawiła się wzmianka o nowej wersji Apple Pencil, która podobno będzie kompatybilna nie tylko z iPadem, ale również iPhone’em. Być może to prawda, ponieważ Apple planuje większego iPhone’a X, który po dodaniu rysika mógłby konkurować z Galaxy Note.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek