We wrześniu zobaczymy nowy Apple Pencil i tańszą wersję HomePod? ciekawostki pencil, iPad, HomePod, Apple Pencil, Apple  Sprzedaż inteligentnego głośnika HomePod właśnie się rozpoczęła, ale wygląda na to, że Apple może mieć w zanadrzu tańszy model. Oprócz niego może się też pojawić nowa wersja Apple Pencil przeznaczona nie tylko dla tabletów HomePod 1

We wrześniu zobaczymy nowy Apple Pencil i tańszą wersję HomePod?

Sprzedaż inteligentnego głośnika HomePod właśnie się rozpoczęła, ale wygląda na to, że Apple może mieć w zanadrzu tańszy model. Oprócz niego może się też pojawić nowa wersja Apple Pencil przeznaczona nie tylko dla tabletów.

Jung Zhang sądzi, że Apple spokojnie sprzeda 10 milionów głośników w roku kalendarzowym, co przy popularyzacji tego typu urządzeń może zwiastować nowy i tańszy model. Ponadto Apple powinno dostarczyć do sklepów 6 milionów głośników.

We wrześniu zobaczymy nowy Apple Pencil i tańszą wersję HomePod? ciekawostki pencil, iPad, HomePod, Apple Pencil, Apple  Sprzedaż inteligentnego głośnika HomePod właśnie się rozpoczęła, ale wygląda na to, że Apple może mieć w zanadrzu tańszy model. Oprócz niego może się też pojawić nowa wersja Apple Pencil przeznaczona nie tylko dla tabletów iPad

Zhang nic nie wspomniał o funkcjach lub brakach tańszego głośnika względem obecnego, ale wydaje mi się, że synchronizacja z Siri zostanie zachowana, a różnicę poczujemy wyłącznie w kwestii gorszej jakości dźwięku podczas odsłuchu muzyki.

Warto nadmienić, że pan Zhang wspomniał również o kolejnym iPhonie SE i iPadzie Pro wyposażonym w aparat TrueDepth znany do tej pory wyłącznie z iPhone’a X. Być może nawet iPhone 8 Plus doczeka się nowego wariantu kolorystycznego i może nim być (PRODUCT) RED.

Na koniec pojawiła się wzmianka o nowej wersji Apple Pencil, która podobno będzie kompatybilna nie tylko z iPadem, ale również iPhone’em. Być może to prawda, ponieważ Apple planuje większego iPhone’a X, który po dodaniu rysika mógłby konkurować z Galaxy Note.

We wrześniu zobaczymy nowy Apple Pencil i tańszą wersję HomePod? ciekawostki pencil, iPad, HomePod, Apple Pencil, Apple  Sprzedaż inteligentnego głośnika HomePod właśnie się rozpoczęła, ale wygląda na to, że Apple może mieć w zanadrzu tańszy model. Oprócz niego może się też pojawić nowa wersja Apple Pencil przeznaczona nie tylko dla tabletów MOFT
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Przewodnik Walentynkowy od Apple ciekawostki walentynki 2022, Przewodnik Walentynkowy Apple, Apple  Firma Apple udostępniła nowy przewodnik z poradami dotyczącymi prezentów na zbliżające się wielkimi krokami Walentynki 2022. Serwis promuje szeroką gamę produktów i akcesoriów Apple. walentynki 650x350

Przewodnik Walentynkowy od Apple

Firma Apple udostępniła nowy przewodnik z poradami dotyczącymi prezentów na zbliżające się wielkimi krokami Walentynki 2022. Serwis promuje szeroką gamę produktów i akcesoriów Apple.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry