WhatsApp już wkrótce oficjalnie trafi na iPada ciekawostki   WhatsApp to jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji do przesyłania wiadomości. Codziennie korzysta z niej ponad miliard osób. Whatsapp 1300x700

WhatsApp już wkrótce oficjalnie trafi na iPada

WhatsApp to jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji do przesyłania wiadomości. Codziennie korzysta z niej ponad miliard osób.

Jednak jak wiemy nadal nie ma w App Store oficjalnej wersji komunikatora dla iPada. Na szczęście już wkrótce się to zmieni. Jak informuje WABetaInfo zespół deweloperów w końcu zebrał się do pracy, aby naprawić sytuację i wydać pełnowartościową aplikację na tablety Apple.

WhatsApp już wkrótce oficjalnie trafi na iPada ciekawostki   WhatsApp to jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji do przesyłania wiadomości. Codziennie korzysta z niej ponad miliard osób. Whastapp iPad

Firma Facebook, która jest właścicielem WhatsApp, nie komentuje oficjalnie tych informacji. Jednak według źródła WhatsApp na iPada otrzyma dostosowany interfejs tabletu i możliwość równoległego otwierania wielu czatów. Reszta aplikacji będzie miała podobną funkcjonalność do wersji iPhone’a.

WABetaInfo nie podaje daty wydania, ale oczywiście gdy tylko to nastąpi to damy Wam znać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry