WhatsApp już wkrótce otrzyma funkcję, którą pokochają miliony! polecane, ciekawostki WhastApp, jak zablokować whatsapp, iPhone, iOS, dostęp do whastapp za pomocą touchid, dostęp do whastapp za pomocą kodu, dostęp do whastapp za pomocą face id  Jedną z nowości w przyszłych wersjach WhatsApp będzie ciemny tryb. Pisaliśmy o tym jakiś czas temu, ale to nie wszystkie nowości. Pojawi się coś jeszcze, coś co na pewno ucieszy wielu z Was. Whatsapp 1300x700

WhatsApp już wkrótce otrzyma funkcję, którą pokochają miliony!

Jedną z nowości w przyszłych wersjach WhatsApp będzie ciemny tryb. Pisaliśmy o tym jakiś czas temu, ale to nie wszystkie nowości. Pojawi się coś jeszcze, coś co na pewno ucieszy wielu z Was.

Na pewno wielu z Was nie chciałoby, aby znajomi, żona, narzeczona, czy kochanka potajemnie czytała Wasze wiadomości na Whastapp. Prawda? Na en moment jest to możliwe ponieważ, aplikacja nie posiada żadnego zabezpieczenia, który uniemożliwiałby dostęp do naszych wiadomości. Na szczęście już wkrótce się to zmieni.

WhatsApp już wkrótce otrzyma funkcję, którą pokochają miliony! polecane, ciekawostki WhastApp, jak zablokować whatsapp, iPhone, iOS, dostęp do whastapp za pomocą touchid, dostęp do whastapp za pomocą kodu, dostęp do whastapp za pomocą face id  Jedną z nowości w przyszłych wersjach WhatsApp będzie ciemny tryb. Pisaliśmy o tym jakiś czas temu, ale to nie wszystkie nowości. Pojawi się coś jeszcze, coś co na pewno ucieszy wielu z Was. whatsapp 1

Jak widzicie powyżej w najnowszej becie WhatsApp pojawiła się opcja, która będzie pozwalać na zablokowanie dostępu do aplikacji. Tak jak w przypadku innych apek, dostęp do aplikacji po włączeniu specjalnej opcji wymagać będzie podania kodu PIN, lub zeskanowania naszego palca, czy po prostu twarzy.

Cieszycie się?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry