WhatsApp

WhatsApp na iOS będzie miał filtry czatu

WhatsApp testuje zmianę, która wprowadzi możliwość filtrowania czatów dla wszystkich użytkowników. W międzyczasie firma pracuje również nad wersją Catalyst dla systemu macOS.

Informację o nowości podał WABetaInfo, WhatsApp już testuje tę zmianę.. Filtry pojawia się w górnej części ekranu czatu. Pojawi się tam nowy nowy przycisk, umożliwiający wyświetlanie tylko nieprzeczytanych czatów, czatów grupowych, czatów z kontaktami lub czatów bez kontaktu.

WhatsApp na iOS będzie miał filtry czatu ciekawostki WhatsApp na iOS, WhatsApp, filtrowanie czatow w WhatsApp  WhatsApp testuje zmianę, która wprowadzi możliwość filtrowania czatów dla wszystkich użytkowników. W międzyczasie firma pracuje również nad wersją Catalyst dla systemu macOS. whatsapp filtry

Przycisk filtrowania jest już widoczny dla kont biznesowych. Dzięki tej funkcji, która pojawi się także w systemie iOS, WhatsApp ułatwi wyszukiwanie nieprzeczytanych czatów, kontaktów, osób niekontaktujących się i grup. W systemie iOS przycisk filtrowania będzie zawsze widoczny, nawet jeśli nie będziesz wyszukiwać czatów i wiadomości. Na razie nie wiadomo, kiedy ta funkcja zostanie wprowadzona do ostatecznej wersji aplikacji.

Tymczasem nowa aplikacja WathsApp dla systemu macOS będzie oparta na Catalyst, co otwiera drogę do ewentualnej wersji dla iPada.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top