WhatsApp na iOS może otrzymać funkcję wysyłania dużych plików ciekawostki WhatsApp na iOS  Po opublikowaniu wersji beta 22.7.0.76 aplikacji WhatsApp dla systemu iOS, która wprowadza obsługę systemu iOS 15, firma rozpoczęła również testowanie możliwości wysyłania plików o rozmiarze do 2 GB. whatsaap

WhatsApp na iOS może otrzymać funkcję wysyłania dużych plików

Po opublikowaniu wersji beta 22.7.0.76 aplikacji WhatsApp dla systemu iOS, która wprowadza obsługę systemu iOS 15, firma rozpoczęła również testowanie możliwości wysyłania plików o rozmiarze do 2 GB.

Jak podaje serwis WABetaInfo, w Argentynie trwają właśnie małe testy, w ramach których niektórzy mogą udostępniać pliki multimedialne o rozmiarze do 2 GB. Obecnie użytkownicy WhatsApp na iOS mogą udostępniać tylko pliki multimedialne o rozmiarze do 100 MB. Wygląda na to, że WhatsApp chce w ten sposób dogonić Telegram, który od 2020 r. umożliwia użytkownikom wysyłanie plików o rozmiarze do 2 GB.

WhatsApp na iOS może otrzymać funkcję wysyłania dużych plików ciekawostki WhatsApp na iOS  Po opublikowaniu wersji beta 22.7.0.76 aplikacji WhatsApp dla systemu iOS, która wprowadza obsługę systemu iOS 15, firma rozpoczęła również testowanie możliwości wysyłania plików o rozmiarze do 2 GB. pliki whatsap

Należy jednak pamiętać, że  w tej chwili są to tylko testy, więc nie ma pewności, czy firma zdecyduje się w przyszłości udostępnić tę funkcję wszystkim użytkownikom.

Serwis WABetaInfo mówi również o tym, że w najnowszej wersji aplikacji pojawi się kilka nowych funkcji. Należą do nich: obsługa wielu urządzeń w wersji 2.0, która prawdopodobnie przyniesie długo oczekiwaną aplikację na iPada, oraz reakcje na wiadomości.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry