whatsapp

WhatsApp na iOS otrzyma niebawem kolejną bardzo przydatną funkcję

Twórcy komunikatora WhatsApp na iOS przygotowują kolejną bardzo przydatną funkcję – informuje o tym Portal WABetaInfo. O co chodzi?

Nowość, która już niebawem zagości w aplikacji to możliwość ukrycia statusu „Online” przed wszystkimi użytkownikami.

Portal WABetaInfo udostępnił zrzut ekranu menu ustawień nowej wersji beta WhatsApp na iOS. Aktualna wersja aplikacji pozwala wyświetlać informacje o ostatniej aktywności tylko dla kontaktów, dla niektórych użytkowników lub całkowicie ukryć je przed wszystkimi.

WhatsApp na iOS otrzyma niebawem kolejną bardzo przydatną funkcję ciekawostki WhatsApp, jak ukryc status online w whastapp  Twórcy komunikatora WhatsApp na iOS przygotowują kolejną bardzo przydatną funkcję - informuje o tym Portal WABetaInfo. O co chodzi? whastapp status

Jak widać na tym zrzucie ekranu, dzięki dwóm nowym opcjom: „Wszyscy” i „Taki sam jak ostatnio widziany” będzie można skonfigurować, kto może zobaczyć, kiedy jesteśmy online. Na przykład, jeśli wybierzesz „Moje kontakty” jako „Ostatnio widziane” i „Tak jak ostatnio widziane” jako „online”, oznacza to, że osoby niebędące osobami kontaktowymi nie będą mogły zobaczyć, kiedy jesteś online.

Nie jest jeszcze jasne, kiedy WhatsApp zapewni dostęp do tej innowacji wszystkim użytkownikom, ale najprawdopodobniej funkcja ta zostanie udostępniona wraz z kolejną dużą aktualizacją komunikatora.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top