WhatsApp nie dla użytkowników iPhone 5 i 5C ciekawostki wahtsapp, koniec wsparcia wshastapp dla iphone 5c, koniec wsparcia wshastapp dla iphone 5, dlaczego whatsapp nie dziala na iphone 5c, dlaczego whatsapp nie dziala na iphone 5  Według WABetaInfo, który śledzi wszystkie innowacje w komunikatorze, twórcy aplikacji przestaną w tym roku wspierać urządzenia iPhone 5 i iPhone 5C. Kiedy? whatsapp

WhatsApp nie dla użytkowników iPhone 5 i 5C

Według WABetaInfo, który śledzi wszystkie innowacje w komunikatorze, twórcy aplikacji przestaną w tym roku wspierać urządzenia iPhone 5 i iPhone 5C. Kiedy?

Stanie się to 24 października 2022 roku.Zatem jesienią WhatsApp przestanie działać na smartfonach iPhone 5 i iPhone 5C. Dane te potwierdza Centrum pomocy WhatsApp, z którego wynika, że ​​aplikacja wymaga do działania systemu iOS 12 (i nowszego) oraz Androida 4.1 (i nowszego).

WhatsApp nie dla użytkowników iPhone 5 i 5C ciekawostki wahtsapp, koniec wsparcia wshastapp dla iphone 5c, koniec wsparcia wshastapp dla iphone 5, dlaczego whatsapp nie dziala na iphone 5c, dlaczego whatsapp nie dziala na iphone 5  Według WABetaInfo, który śledzi wszystkie innowacje w komunikatorze, twórcy aplikacji przestaną w tym roku wspierać urządzenia iPhone 5 i iPhone 5C. Kiedy? whatsapp 1

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje system iOS 16 na WWDC 2022 w czerwcu, który wprowadzi wiele nowych funkcji, ale jednocześnie nowy system operacyjny nie będzie obsługiwany przez kilka popularnych telefonów firmy – iPhone 6s, iPhone 6s Plus i pierwszej generacji iPhone SE.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry