Whatsapp

WhatsApp ogłosił kilka świetnych nowych funkcji

WhatsApp ogłosił kilka nowych funkcji, które pozwolą użytkownikom udostępniać aktualizacje statusu znajomym i bliskim kontaktom.

WhatsApp to aplikacja do wysyłania wiadomości i prowadzenia rozmów, która cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Jest łatwa w obsłudze i oferuje szereg przydatnych funkcji, takich jak wysyłanie wiadomości tekstowych, zdjęć, filmów, a nawet dokumentów. Aplikacja umożliwia również prowadzenie grupowych rozmów i wysyłanie wiadomości do kilku osób jednocześnie.

Jedną z najważniejszych zalet WhatsApp jest to, że jest dostępna na wiele platform, w tym na iOS, Android, Windows Phone i web. Aplikacja jest bezpłatna, ale aby korzystać z niej, musisz mieć dostęp do internetu. Poza tym, WhatsApp umożliwia bezpłatne wysyłanie wiadomości i rozmowy między użytkownikami aplikacji, niezależnie od tego, gdzie się znajdują na świecie.

WhatsApp jest także bardzo bezpieczny, ponieważ wszystkie wiadomości są szyfrowane end-to-end, co oznacza, że tylko osoba, do której są one wysyłane, może je odczytać. Aplikacja jest regularnie aktualizowana, dzięki czemu użytkownicy mają dostęp do nowych funkcji i poprawek bezpieczeństwa.

WhatsApp ogłosił kilka świetnych nowych funkcji ciekawostki WhatsApp, nowości w Whatsapp  WhatsApp ogłosił kilka nowych funkcji, które pozwolą użytkownikom udostępniać aktualizacje statusu znajomym i bliskim kontaktom. whatsaap

Już niebawem do aplikacji trafi funkcja Private Audience Selector, która pozwala użytkownikom wybrać, kto widzi ich aktualizacje statusu.

To tak naprawdę nie jest nowość, ponieważ użytkownicy mogą już kontrolować, kto widzi ich aktualizacje statusu, gdy je udostępniają, ale raczej możliwość dostosowania funkcji. Ostatni wybór jest zapisywany i używany jako domyślny przy następnej aktualizacji statusu.

Kolejną nową funkcją będzie status głosowy. Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą udostępniać notatki głosowe trwające do 30 sekund w ramach swojego statusu. Reakcje pozwalają użytkownikom odpowiadać na aktualizacje statusu od znajomych i bliskich kontaktów, przesuwając palcem w górę i dotykając jednego z ośmiu emotikonów. Funkcje powinny być dostępne dla wszystkich w nadchodzących tygodniach.

Co sądzisz o tych zmianach? Czy ktoś z Was w ogóle korzysta z tej aplikacji? Czy macie ciekawsze alternatywy? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach. Zapraszamy także do zapoznania się z innymi ciekawymi wpisami, które dodawaliśmy w ostatnich dniach. Znajdziecie je tradycyjnie poniżej.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top