WhatsApp pozwoli edytować wiadomości ciekawostki WhatsApp, edycja wiadomosci w whatsapp  Zespół popularnego komunikatora WhatsApp ponownie powrócił do kwestii możliwości edycji wiadomości. Cieszycie się? WhatsApp

WhatsApp pozwoli edytować wiadomości

Zespół popularnego komunikatora WhatsApp ponownie powrócił do kwestii możliwości edycji wiadomości. Cieszycie się?

Deweloperzy zaczęli podchodzić do tego tematu już w 2017 roku, ale wtedy funkcja edycji nie dotarła do stabilnej wersji WhatsApp.

Według zasobu tematycznego WABetaInfo, teraz w wersji beta WhatsApp na Androida są oznaki jego implementacji. Ponadto trwają prace nad funkcją edycji w WhatsApp na iOS i kliencie stacjonarnym. Zgodnie z oczekiwaniami wkrótce zostanie aktywowany w wersjach beta, a uczestnicy programów testowych będą mogli go wypróbować.

WhatsApp pozwoli edytować wiadomości ciekawostki WhatsApp, edycja wiadomosci w whatsapp  Zespół popularnego komunikatora WhatsApp ponownie powrócił do kwestii możliwości edycji wiadomości. Cieszycie się? whatsapp edycja wiadomosci
Edycja wiadomości w WhatsApp.

Innowacja pozwala na edycję tekstu w wiadomościach. Na przykład będzie można poprawić literówkę znalezioną po przesłaniu. Aby poprawić tekst, musisz długo nacisnąć wiadomość i wybrać opcję „Edytuj” w menu kontekstowym.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry