Whatsapp

WhatsApp pozwoli „po cichu” opuścić grupy

WhatsApp pracuje nad nową funkcją, która pozwoli użytkownikom na “ciche” opuszczanie czatów grupowych, w przeciwieństwie do obecnej sytuacji, w której wszyscy członkowie grupy otrzymują powiadomienie.

Obecnie, gdy ktoś opuszcza czat grupowy, WhatsApp powiadamia całą grupę za pomocą powiadomienia. Z tego powodu obecnie nie można po cichu wyjść z grupy, ale wygląda na to, że WhatsApp zdaje sobie sprawę z wagi tej funkcji.

Serwis WABetainfo odkrył taką nowość w najnowszej wersji beta, która umożliwia użytkownikom pozostawienie czatu grupowego w stanie “wyciszonym”, choć administratorzy grupy nadal będą o tym informowani. Gdy członek grupy opuszcza grupę, wyświetlane jest okno dialogowe z następującym tekstem: “Tylko Ty i administratorzy grupy otrzymacie powiadomienie o opuszczeniu grupy”.

WhatsApp pozwoli „po cichu” opuścić grupy ciekawostki WhatsApp, jak opuscic grupe w watsapp, ciche opuszczenie grupy w wahstapp  WhatsApp pracuje nad nową funkcją, która pozwoli użytkownikom na "ciche" opuszczanie czatów grupowych, w przeciwieństwie do obecnej sytuacji, w której wszyscy członkowie grupy otrzymują powiadomienie. whastap 1
Ciche opuszczenie grupy w WhatsApp

Nie jest to jednak jedyna nowa funkcja wprowadzona w najnowszej wersji beta. WhatsApp testuje zaawansowane podglądy linków (odnośników) w aktualizacjach statusu. Udostępnienie łącza w aktualizacji statusu powoduje obecnie wyświetlenie tylko adresu URL, natomiast w przypadku zaawansowanych podglądów łączy wyświetlany jest podgląd strony, do której łącze jest skierowane. Daje to użytkownikom wyobrażenie o treści, jaką będą mogli zobaczyć po wejściu na stronę internetową.

Na razie nie wiadomo, kiedy te nowe funkcje zostaną udostępnione wszystkim użytkownikom. Gdy tylko to nastąpi od razu damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top