whatsapp

WhatsApp pozwoli wreszcie wysyłać zdjęcia w oryginalnej jakości

WhatsApp pracuje nad nową funkcją, która pozwoli użytkownikom wysyłać zdjęcia w ich oryginalnej jakości. Jest to znakomita wiadomość dla użytkowników korzystających z komunikatora.

WhatsApp to jedna z najbardziej popularnych aplikacji do komunikacji na świecie. Została założona w 2009 roku i szybko stała się jednym z najważniejszych narzędzi do wysyłania wiadomości tekstowych, połączeń głosowych i wideo oraz wysyłania zdjęć i plików.

WhatsApp jest dostępny na wiele platform, w tym na telefony komórkowe z systemem Android i iOS, a także na komputery z systemem Windows i MacOS. Jego popularność wynika z jego prostoty i łatwości użytkowania, a także z faktu, że jest on dostępny bezpłatnie na wiele urządzeń.

WhatsApp umożliwia także tworzenie grup, w których kilka osób może współpracować i komunikować się ze sobą. Aplikacja ta jest także bardzo bezpieczna, ponieważ wszystkie wiadomości są szyfrowane end-to-end, co oznacza, że nikt poza nadawcą i odbiorcą nie może ich odczytać.

W 2021 roku firma WhatsApp została przejęta przez Facebook, co wywołało wiele dyskusji na temat prywatności i bezpieczeństwa danych użytkowników. Niemniej jednak, aplikacja ta nadal pozostaje jednym z najpopularniejszych narzędzi do komunikacji na świecie.

WhatsApp pozwoli wreszcie wysyłać zdjęcia w oryginalnej jakości ciekawostki WhatsApp  WhatsApp pracuje nad nową funkcją, która pozwoli użytkownikom wysyłać zdjęcia w ich oryginalnej jakości. Jest to znakomita wiadomość dla użytkowników korzystających z komunikatora. whatsaap

Jak donosi WABetaInfo,  WhatsApp pracuje nad wprowadzeniem opcji przesyłania zdjęć w oryginalnej jakości zarówno do aplikacji mobilnych, jak i stacjonarnych.

Funkcja ta pozwoli na przesyłanie obrazów z zachowaniem ich oryginalnej rozdzielczości. Jak wiemy komunikator mocno kompresuje teraz pliki podczas wysyłania. W przyszłości stanie się to opcjonalne i będzie można wybierać. pomiędzy oryginalnym a skompresowanym zdjęciem. Niestety w tej chwili nie wiadomo, kiedy funkcja pojawi się w stabilnej wersji programu.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top