OneTech02.08.2019
WhatsApp pracuje nad funkcją na którą czekam od lat!

Nie wiem jak Wy, ale ja korzystam z WhatsApp dość regularnie. Zarówno na iPhone jak i na komputerze Mac, przez specjalną aplikację. Dlaczego o tym wspominam?

Niestety do korzystania z aplikacji przez komputer konieczne jest posiadanie włączonego telefonu z WhatsApp i mało tego telefon musi mieć dostęp do internetu. Wkrótce ma się to jednak zmienić.

Najnowsze doniesienia, które pojawiły się w sieci sugerują, że użytkownicy będą mogli korzystać z WhatsApp na swoim komputerze bez konieczności połączenia z internetem na smartfonie. Ma to być możliwe za pomocą aplikacji Universal Windows Platform (UWP), o której mówi się, że jest w fazie rozwoju. Ale to nie wszystko.

WABetaInfo wspomina także o tym, że WhatsApp pracuje również nad umożliwieniem użytkownikom dostępu do tego samego konta WhatsApp na wielu urządzeniach jednocześnie. Dzięki tej funkcji użytkownicy będą mogli korzystać z tego samego konta w systemie iOS i Android bez konieczności odinstalowywania aplikacji. Użytkownicy będą mogli również logować się do swojego konta na wielu urządzeniach jednocześnie.

Super! Zatem czekamy na zmiany.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl