Jak przenieść czaty WhatsApp z iPhone na Androida

WhatsApp rozpoczął wdrażanie funkcji przenoszenia czatów z iPhone na Androida

Według Wabetainfo zespół programistów WhatsApp rozpoczął wdrażanie funkcji przenoszenia czatów z iPhone na Androida. O funkcji było głośno w sieci już kilka tygodni temu.

Nowości dostępna jest w aplikacji WhatsApp na iOS oznaczonej numerem 2.21.160.16. W App Store aktualnie dostępna jest wersja 2.21.151, więc nowa funkcja powinna pojawić się w kolejnej aktualizacji, która pojawi się w wirtualnym sklepie z aplikacjami firmy Apple. Jak skorzystać z nowości?

WhatsApp rozpoczął wdrażanie funkcji przenoszenia czatów z iPhone na Androida ciekawostki jak przesłać czaty z iPhone na Androida, jak przenieść czaty z iPhone na Android, jak przenieść czat z iOS na Android, czaty, Android  Według Wabetainfo zespół programistów WhatsApp rozpoczął wdrażanie funkcji przenoszenia czatów z iPhone na Androida. O funkcji było głośno w sieci już kilka tygodni temu. Whastapp przenoszenie czatow
Tak wygląda opcja przenoszenia czatów z iPhone (iOS) na Android.

Jak przenieść czaty WhatsApp z iPhone na Androida

  • Otwórz konto WhatsApp na swoim iPhone.
  • Przejdź do Ustawień WhatsApp.
  • Kliknij czaty.
  • Jeśli widzisz opcję „Przenieś czaty na Androida”, oznacza to, że funkcja jest aktywna.
  • Aby przesłać czat, po prostu kliknij przycisk Start, potwierdź operację i poczekaj na zakończenie procesu. Należy również pamiętać o tym, że smartfon podczas procesu przenoszenia danych musi być cały czas odblokowany.

Niestety w tej chwili możliwe jest przeniesienie czatów z iPhone jedynie na wybrane urządzenia Samsung. W późniejszym czasie z tej funkcjonalności będą mogli korzystać właściciele innych urządzeń z Androidem.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top