WhatsApp

WhatsApp rozpoczął wdrażanie kilku nowych funkcji w aplikacji na iOS

WhatsApp rozpoczął wprowadzanie kilku nowych funkcji w aplikacji dla systemu iOS. Co to za funkcje? Wszystkiego dowiesz się w tym wpisie.

Użytkownicy aplikacji WhatsApp na iOS już wkrótce otrzymają nastepujące nowości: reakcje na wiadomości, udostępnianie plików o rozmiarze do 2 GB i możliwość rozmowy z większą ilością osób w grupach.

Dzięki funkcji Reakcje za pomocą emoji użytkownicy będą mogli dzielić się swoją opinią bez zalewania czatów nowymi wiadomościami w aplikacji WhatsApp.

WhatsApp rozpoczął wdrażanie kilku nowych funkcji w aplikacji na iOS ciekawostki WhatsApp  WhatsApp rozpoczął wprowadzanie kilku nowych funkcji w aplikacji dla systemu iOS. Co to za funkcje? Wszystkiego dowiesz się w tym wpisie. whatsapp reaction
Reakcje na wiadomości w WhatsApp.

WhatsApp udostępnił również instrukcje, jak korzystać z funkcji Reactions:

  • Dotknij i przytrzymaj palcem wiadomość.
  • Stuknij, aby wybrać jeden z wyświetlanych emoji.
  • Podobnie jak na Instagramie, użytkownicy mogą zmieniać swoje reakcje na inne wiadomości, naciskając długo tę samą wiadomość i zmieniając emoji lub po prostu klikając na nią, aby ją usunąć.

WhatsApp podaje również kilka szczegółów dotyczących tej nowej funkcji:

  • W jednej wiadomości można dodać tylko jedną reakcję.
  • Reakcje na wiadomości efemeryczne znikają po automatycznym usunięciu wiadomości.
  • Nie można ukrywać reakcji ani zliczać reakcji.
  • Odbiorcy mogą zobaczyć Twoją reakcję, zanim ją usuniesz lub jeśli usunięcie nie powiedzie się. Użytkownik nie zostanie powiadomiony, jeśli usunięcie reakcji nie powiedzie się.

Ponadto WhatsApp umożliwia teraz wysyłanie plików o rozmiarze do 2 GB, prowadzenie rozmów z maksymalnie 32 osobami oraz tworzenie grup liczących maksymalnie 512 uczestników (poprzednio było to 256 osób).

WhatsApp informuje, że wszystkie te nowe funkcje są obecnie wdrażane i będą dostępne dla wszystkich użytkowników w ciągu kilku tygodni.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top