WhatsApp testuje możliwość przesyłania historii czatów z Androida na iPhone ciekawostki WhatsApp, jak przeniesc dane z whatsapp na iphone, historia z whatsapp z androida na iphone, Android  Twórcy komunikatora WhatsApp rozpoczęli testowanie opcji, przenoszenia historii czatów z urządzeń z Androidem na iPhone'a. Nowość pojawia się w wersji beta aplikacji o numerze 22.2.74. WhatsApp

WhatsApp testuje możliwość przesyłania historii czatów z Androida na iPhone

Twórcy komunikatora WhatsApp rozpoczęli testowanie opcji, przenoszenia historii czatów z urządzeń z Androidem na iPhone’a. Nowość pojawia się w wersji beta aplikacji o numerze 22.2.74.

Według użytkownika WABetaInfo, wersja beta WhatsApp 22.2.74 dla iOS wprowadziła możliwość importowania historii czatów użytkowników z Androida. Aby przesyłać czaty, musisz zainstalować aplikację Przenieś do iOS na smartfonie z systemem Android 12.

WhatsApp testuje możliwość przesyłania historii czatów z Androida na iPhone ciekawostki WhatsApp, jak przeniesc dane z whatsapp na iphone, historia z whatsapp z androida na iphone, Android  Twórcy komunikatora WhatsApp rozpoczęli testowanie opcji, przenoszenia historii czatów z urządzeń z Androidem na iPhone'a. Nowość pojawia się w wersji beta aplikacji o numerze 22.2.74. whats1

Użytkownicy będą mogli zaimportować historię czatów do iPhone’a tylko przy pierwszym uruchomieniu WhatsApp na iOS. Jeśli pominiesz ten krok, nie będziesz mógł później importować wiadomości.

Data uruchomienia tej funkcji dla wszystkich użytkowników WhatsApp nie jest jeszcze znana.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top