WhatsApp testuje nowy sposób reagowania na wiadomości na Macu ciekawostki WhatsApp na Mac  Jak zauważył WABetaInfo , WhatsApp pracuje nad innym sposobem dodawania reakcji do wiadomości w wersji aplikacji na Maca. whatsapp

WhatsApp testuje nowy sposób reagowania na wiadomości na Macu

Jak zauważył WABetaInfo , WhatsApp pracuje nad innym sposobem dodawania reakcji do wiadomości w wersji aplikacji na Maca.

Chociaż ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju, pierwsze zmiany pojawiły się w wersji beta aplikacji 2.2208.1. Jak widać na poniższym obrazku, WhatsApp wprowadzi nową opcję „ Reaguj na wiadomość ”, która będzie dostępna w menu wiadomości.

WhatsApp testuje nowy sposób reagowania na wiadomości na Macu ciekawostki WhatsApp na Mac  Jak zauważył WABetaInfo , WhatsApp pracuje nad innym sposobem dodawania reakcji do wiadomości w wersji aplikacji na Maca. whatsapp1

W WhatsApp użytkownicy będą więc mogli zareagować na określoną wiadomość tylko raz , a reakcja będzie ograniczona do sześciu emotikonów : „Lubię to”, „Miłość”, „Śmiech”, „Niespodzianka”, „Smutny” i „Dziękuję”. W tej chwili nie jest jasne, czy WhatsApp udostępni emotikony jako reakcję, tak jak robi to teraz Facebook z Instagramem.

Użytkownicy będą również mogli zobaczyć wszystkie reakcje na wiadomość w dwóch różnych zakładkach, aby wiedzieć, kto i czym zareagował na daną wiadomość, nawet w czatach grupowych. Oczekuje się, że WhatsApp udostępni tę funkcję wszystkim użytkownikom w nadchodzących tygodniach.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top