whatsapp

WhatsApp testuje reakcje na wiadomości w stylu iMessage

Twórcy komunikatora WhatsApp zaczęli testować w swojej aplikacji reakcje na wiadomości w stylu iMessage. Jak Wam się podoba ta nowość?

Podobno zespół WhatsApp pracował nad reakcjami od lata 2021 roku. Teraz w sieci pojawiły się pierwsze zrzuty ekranu przedstawiające tę innowację.

WhatsApp testuje reakcje na wiadomości w stylu iMessage ciekawostki WhatsApp  Twórcy komunikatora WhatsApp zaczęli testować w swojej aplikacji reakcje na wiadomości w stylu iMessage. Jak Wam się podoba ta nowość? wht

Do tej pory dla użytkowników zamkniętej wersji beta aplikacji dostępnych jest sześć emotikonów. Prawdopodobnie w przyszłości programiści dodadzą inne reakcje. Warto zauważyć, że podobna funkcja pojawiła się w Telegramie pod koniec 2021 roku.

Oczekuje się, że WhatsApp doda funkcję reakcji na wiadomości w jednej z kolejnych aktualizacji aplikacji na iOS i Androida. Co Wy na to?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry