whatsapp

WhatsApp zaczyna wdrażać nowy interfejs wiadomości głosowych

WhatsApp ogłosił udostępnienie kilku nowych funkcji, które mają poprawić wrażenia z korzystania z wiadomości głosowych.

Jedną z najważniejszych nowych funkcji jest możliwość odsłuchiwania wiadomości głosowych poza chatroomem (pozostając w aplikacji). Umożliwia to odpowiadanie na inne wiadomości podczas odsłuchiwania wiadomości głosowej. Po rozpoczęciu odtwarzania wiadomości, a następnie opuszczeniu czatu, w górnej części aplikacji pojawi się nowy interfejs odtwarzania wiadomości z przyciskami służącymi do wstrzymywania, wznawiania i zamykania wiadomości głosowej.

WhatsApp zaczyna wdrażać nowy interfejs wiadomości głosowych ciekawostki wiadomosci gloswe, WhatsApp  WhatsApp ogłosił udostępnienie kilku nowych funkcji, które mają poprawić wrażenia z korzystania z wiadomości głosowych. whatsapp glos

Ponadto pojawiła się także możliwość odtwarzania wiadomości z prędkością 1,5x lub 2x. Jest to bardzo wygodna funkcja, zwłaszcza w przypadku bardzo długich wiadomości głosowych. Ale to nie wszystko. Pojawiła się także możliwość wstrzymania nagrywania. Ponadto podgląd wersji roboczych umożliwia odsłuchanie wiadomości przed ich wysłaniem.

WhatsApp twierdzi, że nowe funkcje wiadomości głosowych zostaną udostępnione wszystkim użytkownikom w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry