iphone15pro

Wi-Fi 6E tylko w modelach iPhone 15 Pro?

Do sieci wyciekł dokument, który potwierdza plotki, że Apple wprowadzi standard Wi-Fi 6E w iPhone 15 – jednak nie we wszystkich modelach.

Dokument, który pochodzi od badacza Apple i informatora Unknownz21 (@URedditor), zawiera schematy architektury anteny iPhone’a 15‌. D8x odnosi się do modeli iPhone’a , a informacje wskazują, że szybkie Wi-Fi 6E pojawi się tylko w modelu iPhone 15‌ Pro i iPhone 15‌ Pro Max. Standardowe modele iPhone’a 15‌, oznaczone jako D3y, będą nadal korzystać z Wi-Fi -Fi 6.

Wi-Fi 6E tylko w modelach iPhone 15 Pro? ciekawostki iphone 15 pro, iPhone 15  Do sieci wyciekł dokument, który potwierdza plotki, że Apple wprowadzi standard Wi-Fi 6E w iPhone 15 - jednak nie we wszystkich modelach. wifi6e
Schemat iPhone iPhone 15 Pto.

Dla przypomnienia dodamy, że Wi-Fi 6E zostało już dodane do niektórych produktów Apple, takich jak najnowsze modele „iPada Pro”, Mac mini i MacBook Pro. Decyzja Apple o ograniczeniu standardu Wi-Fi 6E do modeli „iPhone 15” Pro ma sens ze względu na koszty i dostępność.

Dokumenty uzyskane przez Unknownz21 potwierdzają również, że modele ‌iPhone 15‌ Pro będą wyposażone w układ 3 nm A17 oraz półprzewodnikowe przyciski zasilania i głośności. Z drugiej strony modele iPhone’a 15‌ będą wykorzystywać układ A16 i nie będą miały przeprojektowanych przycisków głośności.

Data premiery i rozpczęcia sprzedaży iPhone serii 15

Wi-Fi 6E tylko w modelach iPhone 15 Pro? ciekawostki iphone 15 pro, iPhone 15  Do sieci wyciekł dokument, który potwierdza plotki, że Apple wprowadzi standard Wi-Fi 6E w iPhone 15 - jednak nie we wszystkich modelach. iPhone15 2

W sieci mówi się, że data wrześniowych premierowych urządzenia∂zeń  jest obecnie ustalona na 22 września. Zamówienia przedpremierowe na iPhone’y mają ruszyć tydzień wcześniej – w piątek, 15 września. Jeśli chodzi o prezentacje samych telefonów, to ma ona odbyć się albo we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września.

W porównaniu do zeszłego roku Apple planuje więc opóźnić zarówno sprzedaż, jak i premierę o około tydzień, co może oznaczać, że albo nie spodziewa się zbyt dużego popytu związanego ze zbliżającym się spadkiem całego rynku mobilnego w związku z obecną sytuacją na świecie, albo jest tak pewne, że nie będzie problemów z produkcją i późniejszym dostarczaniem nowości przed świętami, jak to ma miejsce obecnie, że po prostu nie musi dawać sobie tygodniowego marginesu.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top