Wiceprezes Samsunga skazany na 2,5 roku więzienia polecane, ciekawostki więzienie, skazany, Samsung, Lee Jae Young  Reuters donosi, że sąd w Seulu skazał wiceprezesa Samsung Electronics i szefa Samsung Group Lee Jae Younga na 2,5 roku więzienia. Sams 1

Wiceprezes Samsunga skazany na 2,5 roku więzienia

Reuters donosi, że sąd w Seulu skazał wiceprezesa Samsung Electronics i szefa Samsung Group Lee Jae Younga na 2,5 roku więzienia.

W lutym 2017 roku Jae Young po raz pierwszy został oskarżony o korupcję. Prokurator powiedział, że przekupił byłego prezydenta Park Geun-hye i zaoferował lub obiecał urzędnikom 38 milionów dolarów za umożliwienie fuzji Samsung C&T i Cheil Industries na korzystnych warunkach.

Wiceprezes Samsunga skazany na 2,5 roku więzienia polecane, ciekawostki więzienie, skazany, Samsung, Lee Jae Young  Reuters donosi, że sąd w Seulu skazał wiceprezesa Samsung Electronics i szefa Samsung Group Lee Jae Younga na 2,5 roku więzienia. 1@2x 3

Kilka dni później Li został aresztowany i skazany na pierwszy wyrok 5 lat więzienia. Rok później wiceprezes został zwolniony z wyrokiem w zawieszeniu, a teraz wszczęto nową sprawę i zapadł kolejny wyrok.


Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Nowe funkcje

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry