WidgeTunes, czyli darmowy widget, który dodaje ulubione piosenki w Centrum Powiadomień polecane, gry-i-aplikacje WidgeTunes, Widget, muzyka w centrum powiadomień, iPhone, iOS 8, Apple  Szukacie przydatnych i ładnych widgetów na swojego iPhone, czy iPada? Dziś mamy dla Was darmową aplikację + bardzo przydatny widget. Muzyka 1300x700

WidgeTunes, czyli darmowy widget, który dodaje ulubione piosenki w Centrum Powiadomień

Szukacie przydatnych i ładnych widgetów na swojego iPhone, czy iPada? Dziś mamy dla Was darmową aplikację + bardzo przydatny widget.

WidgeTunes to darmowa aplikacja, która pozwala na dodanie ulubionych piosenek, czy albumów bezpośrednio w Centrum Powiadomień. Za pomocą tej aplikacji bez problemu możecie wybrać i uruchomić dowolną piosenkę bez wchodzenia w aplikację Muzyka.

WidgeTunes, czyli darmowy widget, który dodaje ulubione piosenki w Centrum Powiadomień polecane, gry-i-aplikacje WidgeTunes, Widget, muzyka w centrum powiadomień, iPhone, iOS 8, Apple  Szukacie przydatnych i ładnych widgetów na swojego iPhone, czy iPada? Dziś mamy dla Was darmową aplikację + bardzo przydatny widget. Zrzut ekranu 2015 03 25 o 08.39.28

Czynności te można wykonać również w momencie gdy mamy zablokowany telefon o ile aktywna jest opcja Centrum Powiadomień na zablokowanym ekranie. Normalna cena aplikacji to 0,99? ale dziś jest ona dostępna w App Store za darmo. Polecamy.

[app 960088577]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry