Więcej interakcji z Apple Watch w nowej wersji macOS 10.15 polecane, ciekawostki   Apple Watch ma otrzymać więcej funkcji w nadchodzącej dużej aktualizacji macOS, niż tylko możliwość odblokowania komputera. Zostało to zgłoszone przez anonimowe źródła, które pracują nad nową wersją macOS 10.15. mac1015

Więcej interakcji z Apple Watch w nowej wersji macOS 10.15

Apple Watch ma otrzymać więcej funkcji w nadchodzącej dużej aktualizacji macOS, niż tylko możliwość odblokowania komputera. Zostało to zgłoszone przez anonimowe źródła, które pracują nad nową wersją macOS 10.15.

W macOS Sierra firma Apple dodała możliwość odblokowania komputera Mac za pomocą zegarka Apple Watch, gdy znajdują się one obok siebie.

Apple Watch może być również używany do uwierzytelniania płatności Apple Pay na komputerze Mac poprzez podwójne stuknięcie w boczny przycisk.

Więcej interakcji z Apple Watch w nowej wersji macOS 10.15 polecane, ciekawostki   Apple Watch ma otrzymać więcej funkcji w nadchodzącej dużej aktualizacji macOS, niż tylko możliwość odblokowania komputera. Zostało to zgłoszone przez anonimowe źródła, które pracują nad nową wersją macOS 10.15. maxresdefault

Teraz anonimowe źródła poinformowały reporterów 9to5Mac, że w następnej wersji systemu macOS można rozszerzyć funkcjonalność interakcji inteligentnych zegarków z komputerem. Wtajemniczeni nie określili dokładnie, w jaki sposób ta funkcja zostanie wdrożona i z jakimi aplikacjami będzie współpracować. Prawdopodobnie pozwoli to na wykorzystanie Apple Watch do uwierzytelniania w dowolnych aplikacjach, w których aktualnie pracuje skaner Touch ID.

Apple ma zaprezentować nowe systemy operacyjne na WWDC 2019, które w tym roku będzie trwało od 3 do 7 czerwca.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry