facebook

Wiemy co robiły miliony osób podczas ostatniej awarii Facebooka!

Kilka dni temu jak zapewne pamiętacie przez kilka godzin nie działał Messenger, Instagram, Facebook i WhatsApp. Wiecie co wiele osób robiło w tym czasie? Nigdy nie zgadniecie!

Otóż jak się okazuje wiele osób w czasie ostatniej awarii Facebooka oglądało porno! Ruch na Pornhub w USA w czasie awarii wzrósł o prawie 11%. Co godzinę do serwisu trafiało około 500 tys. nowych użytkowników. Wzrost zaobserwowano właśnie w czasie, gdy usługi Facebooka były niedostępne.

Wiemy co robiły miliony osób podczas ostatniej awarii Facebooka! ciekawostki pornhub, facebook nie dziala  Kilka dni temu jak zapewne pamiętacie przez kilka godzin nie działał Messenger, Instagram, Facebook i WhatsApp. Wiecie co wiele osób robiło w tym czasie? Nigdy nie zgadniecie! pornhub

Podobny wzrost ruchu na Pornhub zaobserwowano podczas przerwy w działaniu Facebooka i Instagrama w marcu 2019 roku. Wtedy ruch wzrósł o 19%.

Facebook i jego usługi „padły” 4 października. Nie działały strony internetowe i aplikacje mobilne, a wiadomości wysyłane za pośrednictwem Messengera i WhatsAppa nie docierały do ​​odbiorców.

Usługi zaczęły działać w nocy, po blisko 8 godzinach. Jak się póżniej okazało Facebook i inne serwisy nie działały z powodu aktualizacji protokołów dynamicznego routingu, które umożliwiają przeglądarkom znajdowanie adresów witryn.

A Wy co robiliście w tym czasie?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry