iphone 12s

Wiemy dlaczego Apple nie wypuściło iPhone’a 12s. Będziesz zaskoczony

Przed wydaniem linii iPhone’a 2021 firma Apple faktycznie rozważała nazwanie tegorocznych smartfonów iPhone 12s. Tak jednak się nie stało. Dlaczego?

Za prowadzeniem iPhone’a z oznaczeniem „S” powodów było kilka: po pierwsze liczba „13” w krajach zachodnich jest uważana za pechową, a po drugie, w nowym modelu nie było zbyt wielu zmian, więc oznaczenie 12s byłyby bardziej odpowiednie.

Ostatecznie firma zdecydowała się nie używać oznaczenia S. Co ciekawe oznaczenia S nie zobaczymy już w żadnym z kolejnych iPhone’ów. Apple postanowiło całkowicie zrezygnować z modeli „pośrednich” – podaje MyDrivers w odniesieniu do anonimowych źródeł.

Wiemy dlaczego Apple nie wypuściło iPhone’a 12s. Będziesz zaskoczony ciekawostki iPhone 12s, dlaczego apple nie wypuscilo iphone 12s, co oznacza litera s w oznaczeniu iphone  Przed wydaniem linii iPhone’a 2021 firma Apple faktycznie rozważała nazwanie tegorocznych smartfonów iPhone 12s. Tak jednak się nie stało. Dlaczego? iPhone12s 3

Według źródła litera S w nazwie modelu szkodzi promocji nowości – kupujący uważają, że smartfon ma stosunkowo niewiele zmian i nie kupują go, woląc poczekać na zmianę numeracji modelu.

Pierwszy raz firma Apple użyła litery S w swoim telefonie iPhone 3G. Następnie Phil Schiller tłumaczył ze sceny, że S to „szybkość”, sugerując, że smartfon nie zmienił się z wyglądu, ale został ulepszony sprzętowo. Od tego czasu do sprzedaży trafiły następujące modele „S”: iPhone 4s, 5s, 6s i Xs, które zachowały wygląd swojego poprzednika (4, 5, 6 i X), ale jednocześnie otrzymały mocniejszy i bardziej zaawansowane wnętrze.

Jednak po premierze iPhone 11 firma przeprowadziła badania i stwierdziła, że ​​„przyrostki” negatywnie wpływają na popyt konsumencki. Swoją drogą, ten sam problem dotyczy iPhone’a 12 mini – wiele osób, które widzi słowo mini uważa, że ​​to prostszy model i nie zwraca na niego uwagi.

A co Wy o tym myślicie? Czy to dobre posunięcie?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top