Wiemy ile kosztuje wymiana ekranu w iPad Pro 2018 polecane, ciekawostki zbity ekran, wymiana ekranu w nowym ipad Pro, iPhone, ile kosztuje wymiana ekranu w iPad Pro 2018, Apple  Już za niespełna tydzień nowe iPady pro trafią do pierwszych szczęśliwych właścicieli i w związku z tym jak co roku w sieci pojawia się pytanie ile będzie kosztować wymiana ekranu w najnowszym iUrządzeniu od Apple? iPadPro 4

Wiemy ile kosztuje wymiana ekranu w iPad Pro 2018

Już za niespełna tydzień nowe iPady pro trafią do pierwszych szczęśliwych właścicieli i w związku z tym jak co roku w sieci pojawia się pytanie ile będzie kosztować wymiana ekranu w najnowszym iUrządzeniu od Apple?

Apple uaktualniło swoją stronę z informacjami o różnych usługach i znalazła się na niej również informacja o koszcie wymiany ekranu w iPad Pro.

Wiemy ile kosztuje wymiana ekranu w iPad Pro 2018 polecane, ciekawostki zbity ekran, wymiana ekranu w nowym ipad Pro, iPhone, ile kosztuje wymiana ekranu w iPad Pro 2018, Apple  Już za niespełna tydzień nowe iPady pro trafią do pierwszych szczęśliwych właścicieli i w związku z tym jak co roku w sieci pojawia się pytanie ile będzie kosztować wymiana ekranu w najnowszym iUrządzeniu od Apple? iPadPro 5

Za wymianę ekranu w 11-calowym iPad Pro bez AppleCare+ trzeba będzie zapłacić 499 dolarów, natomiast w 12,9-calowym iPad Pro bez AppleCare+ 649 dolarów. Z wykupionym AppleCare+, którego koszt to 129 dolarów, wymiana ekranu wyniesie jedynie 49 dolarów.

A jak to będzie wyglądać w Polsce? Oczywiście gdy tylko w sieci pojawi się informacja na ten temat, to od razu damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top