Wiemy jak wygląda konfiguracja AirTag polecane, ciekawostki Apple, AirTag  AirTag może się niebawem pojawić, a Apple już pracuje nad integracją gadżetu z aplikacją Lokalizator. Pojawienie się w sieci zrzutów ekranu prezentujących działanie nie wydanego jeszcze sprzętu może oznaczać, że niebawem trafi na półki sklepowe. AppleTag

Wiemy jak wygląda konfiguracja AirTag

AirTag może się niebawem pojawić, a Apple już pracuje nad integracją gadżetu z aplikacją Lokalizator. Pojawienie się w sieci zrzutów ekranu prezentujących działanie nie wydanego jeszcze sprzętu może oznaczać, że niebawem trafi na półki sklepowe.

Amerykanie od dłuższego czasu pracowali nad lokalizatorami podobnymi do Tile, ale w ich przypadku urządzenie nosi nazwę AirTag. Można to zobaczyć w plikach z iOS 13.2.

Lokalizator po połączeniu z nowym gadżetem będzie mógł zlokalizować więcej niż urządzenia Apple. W aplikacji pojawią się dodatkowe zakładki takie jak ludzie, urządzenia, przedmioty i Ja.

Wiemy jak wygląda konfiguracja AirTag polecane, ciekawostki Apple, AirTag  AirTag może się niebawem pojawić, a Apple już pracuje nad integracją gadżetu z aplikacją Lokalizator. Pojawienie się w sieci zrzutów ekranu prezentujących działanie nie wydanego jeszcze sprzętu może oznaczać, że niebawem trafi na półki sklepowe. AirTag 628x350

Sparowanie AirTaga z iPhone’em będzie niezwykle proste, ponieważ będziemy musieli wyciągnąć z nowego gadżetu pastylkę i położyć obok smartfona.

Te informacje mogą wskazywać na to, że AirTag trafi niebawem do sprzedaży. Wydaje nam się, że premiera może wyglądać tak samo jak w przypadku AirPods Pro.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry