iphone14

Wiemy kiedy pojawia się pierwsze recenzje iPhone 14 | 14 Pro

Jon Prosser ujawnił daty publikacji pierwszych recenzji iPhone 14, 14 Pro Apple Watch Series 8 i AirPods Pro 2. Recenzje pojawią się na YouTube.

Według Prossera, Apple zniesie embargo na recenzje iPhone 14 i iPhone 14 Pro w środę, 14 września o godzinie 14 czasu polskiego. To właśnie w tym czasie na YouTube pojawią się pierwsze rozpakowania i recenzje nowych smartfonów Apple.

Wiemy kiedy pojawia się pierwsze recenzje iPhone 14 | 14 Pro ciekawostki recenzja iphone 14 pro, recenzja iphone 14 plus, recenzja iphone 14, recenzja apple watch ultra, recenzja apple watch series 8, recenzja apple watch SE 2  Jon Prosser ujawnił daty publikacji pierwszych recenzji iPhone 14, 14 Pro Apple Watch Series 8 i AirPods Pro 2. Recenzje pojawią się na YouTube. AppleWarch 8

Recenzje nowych Apple Watch Series 8 i Apple Watch SE 2. generacji – ukażą się w serwisie YouTube w czwartek 15 września o godzinie 14:00 czasu polskiego. Niestety nie ma informacji o Apple Watch Ultra. Prosser twierdzi, że o tym modelu nigdzie nie wspomniano.

Prawdopodobnie Apple zezwoli na publikację recenzji Apple Watch Ultra w przyszłym tygodniu. Jeśli chodzi o nowe AirPods 2, to pierwsze recenzje powinny pojawić się na YouTube  już za tydzień – 21-22 września.

Przypomnijmy, że oficjalne rozpoczęcie sprzedaży iPhone’a 14 i Apple Watch Series 8 w wielu krajach świata nastąpi w najbliższy piątek, 16 września.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top