winamp 1

Winamp powraca! Są nowe funkcje i obsługą Windows 11

Legendarny Winamp powraca z nowymi funkcjami i pełną obsługą systemu Windows 11. Jest to dobra wiadomość! Pamiętacie w ogóle ten odtwarzacz?

Przypomnijmy, że Winamp próbował już „zrestartować” jakieś cztery lata temu. Najwyraźniej coś poszło nie tak. Dziś sprawa wyglada nieco lepiej.

Kultowy odtwarzacz dla Windowsa – na razie w wersji testowej. Winamp 5.9 RC1 zachowuje ikoniczny, pikselowy projekt interfejsu, jednocześnie zyskując kompatybilność z Windows 11 i kilka nowych funkcji.

Winamp powraca! Są nowe funkcje i obsługą Windows 11 ciekawostki Winamp z obsluga windows 11, winamp download, Winamp dla windows 11, Winamp, skad pobrac winampa na windows 11, pobierz winampa  Legendarny Winamp powraca z nowymi funkcjami i pełną obsługą systemu Windows 11. Jest to dobra wiadomość! Pamiętacie w ogóle ten odtwarzacz? winamp

Winamp umożliwia między innymi dostosowanie dźwięku za pomocą 30-pasmowego korektora, synchronizację z wersją Androida (która nie była aktualizowana od 2015 roku), a także import biblioteki iTunes. Ponadto listą odtwarzania można zarządzać za pomocą specjalnego widżetu. I od początku – odtwarzacz posiada obsługę kodeka M38 oraz pomoc online. W sumie aplikacja otrzymała ponad 30 innowacji i poprawek.

Możesz pobrać Winampa 5.9 RC1 już teraz, ale pamiętaj, że aplikacja jest w fazie beta i może być niestabilna.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top