Windows 11 otrzymał bardzo nieprzyjemną funkcję ciekawostki Windows 11  Windows 11 otrzymał funkcję, która nie spodoba się wielu użytkownikom najnowszego systemu od Microsoft. O co chodzi? Windows11

Windows 11 otrzymał bardzo nieprzyjemną funkcję

Windows 11 otrzymał funkcję, która nie spodoba się wielu użytkownikom najnowszego systemu od Microsoft. O co chodzi?

Najnowsza aktualizacja systemu Windows 11 dodała znak wodny na pulpicie jeśli Twój system nie spełnia wymagań systemowych, Microsoft nie pozwoli Ci o tym zapomnieć.

Windows 11 otrzymał bardzo nieprzyjemną funkcję ciekawostki Windows 11  Windows 11 otrzymał funkcję, która nie spodoba się wielu użytkownikom najnowszego systemu od Microsoft. O co chodzi? Win11

Ta funkcja została znaleziona przez użytkownika Twittera  @XenoPanther. Wiadomo, że Microsoft testował innowację około miesiąc temu, ale nie pojawia się ona na liście zmian. Zatem od teraz każdy, kto zainstalował system operacyjny na komputerze nie spełniającym wymagać systemowych, zobaczy teraz irytujący komunikat „Wymagania systemowe nie pasują. Przejdź do ustawień, aby dowiedzieć się więcej”. Znak wodny będzie widoczny podczas uruchamiania systemu oraz na pulpicie w prawym dolnym rogu.

Podobny napis mogli zaobserwować użytkownicy posiadający nielicencjonowane kopie systemu operacyjnego lub w przypadku braku jego aktywacji. Komunikat jest przezroczysty i nie tak widoczny jak w poprzednich wersjach. Możliwe, że istnieje sposób na usunięcie powiadomienia poprzez usunięcie plików rejestru.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top