Wiosenna kolekcja etui dla iPhone 13 i nowe paski do Apple Watch ciekawostki wiozenna kolekcja etui iPhone 13, wiosenne etui dla iPhone 13, etui iphone 13  Wczoraj w godzinach wieczornych wraz z nowym iPhone SE i iPad Air firma Apple wydała wiosenną kolekcję etui MagSafe dla iPhone 13 i paski do Apple Watch. paski applewatch 1300x700

Wiosenna kolekcja etui dla iPhone 13 i nowe paski do Apple Watch

Wczoraj w godzinach wieczornych wraz z nowym iPhone SE i iPad Air firma Apple wydała wiosenną kolekcję etui MagSafe dla iPhone 13 i paski do Apple Watch.

Właściciele iPhone’a 13 Pro mogą teraz zakupić silikonowe etui, które dostępne jest w czterech nowych kolorach: żółtym, niebieskim, zielonym i pomarańczowym.

Wiosenna kolekcja etui dla iPhone 13 i nowe paski do Apple Watch ciekawostki wiozenna kolekcja etui iPhone 13, wiosenne etui dla iPhone 13, etui iphone 13  Wczoraj w godzinach wieczornych wraz z nowym iPhone SE i iPad Air firma Apple wydała wiosenną kolekcję etui MagSafe dla iPhone 13 i paski do Apple Watch. paski applewatch

W przypadku zegarka Apple Watch firma wprowadziła tkane mono-bransoletki w lśniącej gwieździe, nowym niebieskim, żywym zielonym i różowym flamingu, a także zwykłe mono-bransoletki i opaski sportowe pasujące do nowych etui na iPhone’a.

Nowe wersje paska sportowego Nike i pasków Hermès są również dostępne w wybranych krajach.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry