Wistron również będzie odpowiedzialny za produkcję iPhone`a 5se polecane, ciekawostki Wistron, iPhone 6c, iPhone 5se, Apple  Apple podobno wybrało Wistron, jako kolejnego podwykonawcę iPhone'a 5se, który ma zadebiutować 15 marca bieżącego roku. Spółka stara się zmniejszyć ryzyko zakłóceń w łańcuchu dostaw, opierając się na wielu pod wykonawcach. iP6c 1 1300x700

Wistron również będzie odpowiedzialny za produkcję iPhone`a 5se

Apple podobno wybrało Wistron, jako kolejnego podwykonawcę iPhone’a 5se, który ma zadebiutować 15 marca bieżącego roku. Spółka stara się zmniejszyć ryzyko zakłóceń w łańcuchu dostaw, opierając się na wielu pod wykonawcach.

Według raportu z DiGiTimes wychodzi na to, że Compal dostarcza elektronikę dla iPada mini, a Wistron zazwyczaj zajmuje się laminowaniem paneli dotykowych iPhone’a. Poza tym zlecono im również produkcję 4 – calowego iPhone’a w minimalnym nakładzie, ale w przyszłości zajmą się masową produkcją innych modeli słuchawek z Cupertino.

Wistron również będzie odpowiedzialny za produkcję iPhone`a 5se polecane, ciekawostki Wistron, iPhone 6c, iPhone 5se, Apple  Apple podobno wybrało Wistron, jako kolejnego podwykonawcę iPhone'a 5se, który ma zadebiutować 15 marca bieżącego roku. Spółka stara się zmniejszyć ryzyko zakłóceń w łańcuchu dostaw, opierając się na wielu pod wykonawcach. iP7

Produkcją iPhone’a 7 Plus tradycyjnie zajmie się Foxconn, ale Wistron również weźmie udział w przedsięwzięciu, chociaż w większości za produkcję odpowiedzialny będzie pierwszy pod wykonawca. Składaniem w całość mniejszego wariantu siódemki zajmie się Pegatron i Foxconn.

W Cupertino postanowiono, że dwóch dostawców zajmie się produkcją różnych wariantów iPhone’a 7, co pozwoli na szybsze dostarczenie ich na półki sklepowe, a zainteresowani sprzętem nie powinni mieć problemów podczas zakupu w regularnej sprzedaży i przedsprzedaży.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry