pride2022

Wkrótce w ofercie Apple pojawią się nowe paski “Pride 2022”

Podobnie jak w poprzednich latach także i w tym roku firma Apple wkrótce wyda nowe, specjalne paski “Pride 2022” do zegarka Apple Watch.

Firma Apple nie ogłosiła jeszcze, kiedy nowość trafi do oferty firmy, ale Mark Gurman z Bloomberga twierdzi, że nowe paski do zegarka Apple Watch w wersji Pride pojawią się w tym tygodniu.

Od 2018 roku firma Apple wydaje nowe, specjalne paski do zegarka Apple Watch poświęcone Miesiącowi Dumy. Przez ostatnie dwa lata paski były prezentowane 17 maja, podczas Międzynarodowego Dnia Walki z Homofobią, ale w tym roku ich odsłonięcie nastąpi o kilka dni później.

Wkrótce w ofercie Apple pojawią się nowe paski "Pride 2022" ciekawostki Pride 2022, pasek Pride 2022 apple watch, nowa tarcza Pride 2022, Apple Watch  Podobnie jak w poprzednich latach także i w tym roku firma Apple wkrótce wyda nowe, specjalne paski "Pride 2022" do zegarka Apple Watch. apple watch pride faces compared

Gurman uważa również, że firma Apple wypuści specjalną edycję “Pride” zegarka Apple Watch Series 7. Nie będzie to pierwsza specjalna edycja zegarka Apple Watch, ponieważ w 2021 roku ukazał się Apple Watch Series 6 Black Unity.

Źródła Gurmana powiedziały również, że zaktualizowane materiały marketingowe zostały już wysłane do Apple Stores ze zdjęciami nowej edycji Pride urządzenia. Nowe paski będą również dostępne w sklepach oraz w internecie. Ponadto w systemie watchOS 8.6 i późniejszych wersjach dostępna będzie nowa tarcza zegarka, również poświęcona Miesiącowi Dumy 2022.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry