Właściciele AirPods Max narzekają na szybkie rozładowywanie się słuchawek polecane, ciekawostki bateria, Apple, AirPods się szybko rozładowują  Właściciele nowych nausznych słuchawek Apple AirPods Max narzekają na nadmierne zużycie baterii, gdy gadżet nie jest używany i znajduje się w specjalnym etui. AirPodsMax 2

Właściciele AirPods Max narzekają na szybkie rozładowywanie się słuchawek

Właściciele nowych nausznych słuchawek Apple AirPods Max narzekają na nadmierne zużycie baterii, gdy gadżet nie jest używany i znajduje się w specjalnym etui.

Według użytkowników AirPods Max rozładowują się w nocy o 10-12%, a w niektórych przypadkach bateria spada nawet o 30% w ciągu dnia, gdy nikt nie korzysta ze słuchawek.

Problem z rozładowaniem baterii AirPods Max jest najprawdopodobniej spowodowany nieprawidłowym przejściem zestawu słuchawkowego w tryb niskiego zużycia energii. Dodatkowo w słuchawkach brakuje przycisku zasilania, więc nie da się ich wyłączyć.

Właściciele AirPods Max narzekają na szybkie rozładowywanie się słuchawek polecane, ciekawostki bateria, Apple, AirPods się szybko rozładowują  Właściciele nowych nausznych słuchawek Apple AirPods Max narzekają na nadmierne zużycie baterii, gdy gadżet nie jest używany i znajduje się w specjalnym etui. AirPodsMax 1 1

Samo Apple zauważa w dokumencie wsparcia, że ??AirPods Max automatycznie przechodzą w tryb niskiego zużycia energii po pięciu minutach bezczynności. Pozostawione same, słuchawki douszne powinny pozostać w trybie niskiego poboru mocy przez trzy dni, po czym przejdą w tryb bardzo niskiego poboru mocy, który wyłącza Bluetooth i Find My.

Niektórzy użytkownicy uważają, że problem może wynikać z tego, że AirPods Max nie odłączają się od iPhone’a po umieszczeniu w etui lub po przejściu w tryb niskiego zużycia energii.

Jest prawdopodobne, że Apple wkrótce wyda aktualizację oprogramowania układowego dla AirPods Max, która naprawi problem z przejściem w tryb hibernacji.


Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Nowe funkcje

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry