solo

Właściciele Apple Watch narzekają na opaski Solo. Masz podobny problem?

Niemal rok po premierze Apple Watch Series 6 i opasek typu Solo właściciele tychże pasków, zaczęli narzekać na szybkie zużycie akcesorium.

Jak czytamy na Reddit, wiele osób narzeka na opaskę. Chodzi dokładnie o to, że pasek po prostu pęka. Niektórzy użytkownicy udostępnili zdjęcia, na których widzimy pęknięcia, które powstały z powodu ciągłego rozciągania paska.

Właściciele Apple Watch narzekają na opaski Solo. Masz podobny problem? ciekawostki solo, pekajacy pasek, opaska solo, Apple Watch Series 6  Niemal rok po premierze Apple Watch Series 6 i opasek typu Solo właściciele tychże pasków, zaczęli narzekać na szybkie zużycie akcesorium. pekiety pasek solo 1

Właściciele Apple Watch narzekają na opaski Solo. Masz podobny problem? ciekawostki solo, pekajacy pasek, opaska solo, Apple Watch Series 6  Niemal rok po premierze Apple Watch Series 6 i opasek typu Solo właściciele tychże pasków, zaczęli narzekać na szybkie zużycie akcesorium. pekiety pasek solo 2

Czy to normalne w pasku za 199 zł? Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem? Koniecznie dajcie znam znać w komentarzach.

Na koniec warto dodać, że w zwykłych silikonowych paskach ten problem nie występuje. Jeśli chodzi o opaski Solo, to możecie je kupić na stronie Apple tak jak wspomnieliśmy wyżej w cenie 199 zł tutaj.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry