iPhone 4s

Właściciele iPhone 4s otrzymają pieniądze za błędy w iOS 9

Sąd w Stanach Zjednoczonych ogłosił wyrok i przyznał rację użytkownikom iPhone 4s, którzy pozwali Apple w związku z błędami w iOS 9.

Powodowie twierdzili, że Apple wprowadziło ich w błąd, twierdząc, że aktualizacja iOS 9 poprawia wydajność smartfona. W rzeczywistości iPhone 4s po zainstalowaniu aktualizacji zaczął działać wolniej. Sędzia przesłuchał wielu świadków, przestudiował ich zeznania, długo się zastanawiał i ostatecznie doszedł do wniosku, że argumenty powodów były słuszne.

Właściciele iPhone 4s otrzymają pieniądze za błędy w iOS 9 ciekawostki   Sąd w Stanach Zjednoczonych ogłosił wyrok i przyznał rację użytkownikom iPhone 4s, którzy pozwali Apple w związku z błędami w iOS 9. iPhone4s

Po sześciu i pół roku powodom udało się wygrać z Apple i uzyskać odszkodowanie w wysokości 15 USD. Firma wkrótce uruchomi stronę internetową, na której mieszkańcy USA będą mogli wypełnić formularz, aby otrzymać te pieniądze, podając swoje dane kontaktowe, dane i, jeśli to możliwe, numer seryjny iPhone’a 4s.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top