Właściciele iPhone X i iPhone XS narzekają na przypadkowe włączenia latarki ciekawostki włączenia latarki, przypadkowe włączenia latarki, iPhone  USA Today donosi, że spora grupa właścicieli iPhone X i iPhone XS Apple, ma problemy z latarką w swoich iUrządzeniach. Na czym dokładnie polega problem? iPhoneXS5

Właściciele iPhone X i iPhone XS narzekają na przypadkowe włączenia latarki

USA Today donosi, że spora grupa właścicieli iPhone X i iPhone XS Apple, ma problemy z latarką w swoich iUrządzeniach. Na czym dokładnie polega problem?

Prawie pół tysiąca osób, w ciągu ostatnich kilku dni zgłosiło w Apple problem, który polega na przypadkowym włączeniu latarki w ich iUrządzeniu. U wielu osób latarka włącza się sama podczas tradycyjnego wyciągania telefonu z kieszeni. Zdarzają się również takie sytuacje, że latarka potrafi włączyć się sama w  kieszeni.

Właściciele iPhone X i iPhone XS narzekają na przypadkowe włączenia latarki ciekawostki włączenia latarki, przypadkowe włączenia latarki, iPhone  USA Today donosi, że spora grupa właścicieli iPhone X i iPhone XS Apple, ma problemy z latarką w swoich iUrządzeniach. Na czym dokładnie polega problem? latarka

Wielu użytkowników jest niezadowolonych, bo włączenie latarki powoduje rozładowanie baterii. Nie jest jasne, dlaczego dopiero teraz zaczęło mówić się o tym problemie. Czy jest to błąd spowodowany ostatnią aktualizacją?

A jak jest w Waszych iUrządzeniach? Ktoś ma podobny problem?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top