Właściciele iPhone'ów 12 nie otrzymują wiadomości SMS wysyłanych ze smartfonów z Androidem ciekawostki nie dochodzą SMS, iPhone 12, Apple  Wielu właścicieli nowych smartfonów z serii iPhone 12 narzeka na problemy z otrzymywaniem regularnych SMS-ów. Użytkownicy twierdzą, że niektóre wiadomości w ogóle nie docierają. SMS

Właściciele iPhone’ów 12 nie otrzymują wiadomości SMS wysyłanych ze smartfonów z Androidem

Wielu właścicieli nowych smartfonów z serii iPhone 12 narzeka na problemy z otrzymywaniem regularnych SMS-ów. Użytkownicy twierdzą, że niektóre wiadomości w ogóle nie docierają.

Nie jest jeszcze jasne, czy problem ten dotyczy smartfonów z serii iPhone 12, czy też jest to błąd w systemach operacyjnych iOS 14.1 i iOS 14.2, ale większość skarg pochodzi od właścicieli nowych flagowców Apple.

Właściciele iPhone'ów 12 nie otrzymują wiadomości SMS wysyłanych ze smartfonów z Androidem ciekawostki nie dochodzą SMS, iPhone 12, Apple  Wielu właścicieli nowych smartfonów z serii iPhone 12 narzeka na problemy z otrzymywaniem regularnych SMS-ów. Użytkownicy twierdzą, że niektóre wiadomości w ogóle nie docierają. iPhone12ProMax 1 1

Zasadniczo problem polega na tym, że użytkownicy najnowszych dwunastek nie otrzymują wiadomości SMS wysyłanych z urządzeń z systemem Android. Jednocześnie funkcja iMessage działa stabilnie.

Niektórzy właściciele innych modeli iPhone’ów mówili, że po przejściu na iOS 14 nie otrzymywali powiadomień o wiadomościach, ale same SMSy tak.

Apple prawdopodobnie naprawi ten problem w iOS 14.3, który ma zostać wydany przed końcem 2020 roku. Czy ktoś z Was ma podobny problem?

Pozostałe informacje

MacBook z czipem M1

Najnowsze systemy Apple

iOS 14 ? Sztuczki i triki

Opis nowych funkcji iOS 14

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry