Właściciele iPhone'ów żądają od Apple natychmiastowego zaprzestania wdrażania technologii skanowania zdjęć polecane, ciekawostki skanowanie zdjęć przez Apple, Apple  Tysiące osób online podpisało list otwarty do Apple wzywający do anulowania wprowadzenia niedawno ogłoszonych środków bezpieczeństwa dzieci ze względu na obawy dotyczące prywatności. zdjecia

Właściciele iPhone’ów żądają od Apple natychmiastowego zaprzestania wdrażania technologii skanowania zdjęć

Tysiące osób online podpisało list otwarty do Apple wzywający do anulowania wprowadzenia niedawno ogłoszonych środków bezpieczeństwa dzieci ze względu na obawy dotyczące prywatności.

List opublikowany na appleprivacyletter.com zebrał ponad 3700 podpisów w niecałe 24 godziny. Został podpisany przez kilka dużych organizacji publicznych, a także Edwarda Snowdena i profesora kryptografii Matthew Greena. W liście odnotowuje się zastrzeżenia ekspertów dotyczące możliwości wykorzystania technologii zdalnego skanowania zdjęć w iPhone do celów politycznych i innych egoistycznych celów.

Właściciele iPhone'ów żądają od Apple natychmiastowego zaprzestania wdrażania technologii skanowania zdjęć polecane, ciekawostki skanowanie zdjęć przez Apple, Apple  Tysiące osób online podpisało list otwarty do Apple wzywający do anulowania wprowadzenia niedawno ogłoszonych środków bezpieczeństwa dzieci ze względu na obawy dotyczące prywatności. zdjecia 1

Ludzie wzywają Apple do natychmiastowego zaprzestania wdrażania proponowanej technologii monitorowania treści i złożenia oświadczenia potwierdzającego zaangażowanie firmy w kompleksowe szyfrowanie i prywatność użytkowników.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry